"Damijan Suarez"

Đavolska desnica Damijana Suareza pogodila sa više od 30 metara i kandidovala se za gol godine (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 09.02.15. | 22:42

Elče slavio protv Raja uz fantastičnu bombu Urugvajca, veliki promašaj Marija Pašalića

Damijan SuarezSamo Real Madrid ima više tobdžija u svojim redovima od Elčea, ali pitanje je da li i Kraljevski klub poseduje fudbalera sa više dinamita u nozi od fudbalera kluba sa stadiona Martinez Valero Damijana Suareza pošto je Urugvajac sa preko 30 metara, na prvu, zatresao mrežu Raja u pobedi svoje ekipe 2:0.

Posle slobodnog udarca domaće ekipe Suarez je naleteo na izbijenu loptu, đavolski je udario iz prve i uz ogroman felš postigao pogodak koji će se pamtiti do kraja 2015. kada se tradicionalno prave izbori za gol godine.

Elče je postala ekipa koja ozbiljno preti sa distance i samo Real sa sedmoricom igrača ima više fudbalera u svojim redovima koji su tresli mreže van kaznenog od ekipe sa istoka Španije koja ima pet bombaša.

Domaći su u 63. minutu imali fantastičnu šansu da reše meč, ali je Mario Pašalić propusti priliku da sa samo nekoliko metara glavom kruniše akciju svoje ekipe pošto je neometan promašio ceo gol. OVDE možete pogledati kontranapad Elčea i promašaj Pašalića.

Rajo se ipak pokazao kao sjajan gost i rivalima olakašao put do pobede pošto je Raul Baena dobio drugi žuti, odnosno crveni karton te Gariju Rodrigezu nije bilo teško da šest minuta kasnije - u 82. – postavi konačan rezultat.

Atletiko Madrid - Real Madrid 4:0 (2:0)