""
""

Bajern se namučio protiv fenjeraša, Mačvan standardno dobar

Vreme čitanja: 1min | ned. 12.11.17. | 19:09

Uprkos sasvim solidnoj igri i vođstvu u prvom poluvremenu Tibingen je poražen u Minhenu

Košarkaši Bajerna nastavili su seriju pobeda. Ekipa Aleksandra Đorđevića na svom terenu je pobedila Tibingen sa 84:72 u utakmici devetog kola nemačke Bundeslige i ponovo su ostali sami na vrhu tabele.

Ovo je Bavarcima bila deveta pobeda, ali su do nje došli znatno teže nego što to pokazuje konačan rezultat.

Ekipa Bajerna tek je u poslednjoj četvrtini slomila otpor Tibingena koji je vodio u više navrata pogotovo u prvom poluvremenu.

Džered Kaningem je sa 23 poena bio najefikasniji u timu Bajerna a kapiten reprezentacije Srbije Milan Mačvan utakmicu je završio sa 13 poena i šest skokova.

Maik Cirbes nije se upisao u strelce za Bajern, ali je na terenu proveo samo tri minuta. Stefan Jović nije igrao, kao ni povređeni Vladimir Lučić.

Sid Marlon Tajs je sa 14 poena bio najbolji strelac u redovima Tibingena koji je najgori tim u ligi i još čeka prvu pobedu.