""

Cvajta: Kajzer živnuo u drezdenskom paklu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 20.11.17. | 22:24

Preokret za tri minuta...

Konačno - Kajzer! Reprezentativna pauza prijala je Đavolima i oni su posle mesec i po dana uspeli da upišu pobedu koja bi mogla da znači pokretanje s mrtve tačke i predaju fenjera u nemačkoj Cvajti. Ekipa Džefa Štrasera slavila je na najtežem gostovanju u ligi - u Drezdenu, i to posle velikog preokreta.

Dinamo je vodio od 14. minuta pogotkom Luksa Rezera. Sigurno su domaći u još jednom paklenom ambijentu na svom stadionu gazili ka važnoj pobedi, ali onda je u poslednjih pet minuta usledio je neverovatan šok i za njih i za njihove vatrene navijače. Zapravo, Kajzerslautern je okrenuo za samo tri minuta.

Na 1:1 poravnao je Stipe Vučur u 85, da bi potom rezervista i Litvanac Lukas Spalvis uz malo sreće - lopta na putu do gola zakačila jednog defanzivca Dinama - utišao 30.000 ljudi na stadionu u Drezdenu.

Dinamu ovaj poraz značajno komplikuje situaciju u borbi za opstanak, a Kajzeru pobeda budi nadu se do pauze može izvući iz dubokog kanala u kome je ove jeseni...