Jedna majstorija i gotovo! Katar poslednji četvrtfinalista Kupa Azije (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 22.01.19. | 19:37

Selekcija Feliksa Sančeza odličnim pogotkom Basama Al Ravija iz slobodnog udarca u 62. minutu slomila otpor Iraka - 1:0

Jedna majstorija odlučila je poslednju utakmicu osmine finala Kupa Azije. Nju je u 62. minutu priredio mladi defanzivac Katara Basam Al Ravi, koji na fantastičan način pogodio iz slobodnog udarca i odveo selekciju Feliksa Sančeza u četvrtfinale - 1:0 (0:0).

Baš kao što se očekivalo, nije to bio meč sa prevelikiom brojem prilika, čekao se pravi trenutak i njega je iskoristila selekcija Katara, koja je do plasmana među osam najboljih stigla bez primljenog gola i gol razlikom 11:0.

Ipak, Katar će u četvrtfinalu imati ubedljivo najteži posao do sada, pošto ga očekuje okršaj sa Južnom Korejom, koja se u osmini finala ozbiljno namučila sa Bahreinom. Selekcija koja bude prošla u polufinale ići će na megdan pobedniku okršaja između Ujedinjenih Arapskih Emirata i Australije.