""
""

Bije Fener sa penala, ali bije i Bursa (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 11.02.17. | 19:17

Istanbulski velikan remizirao na gostovanju i sada zaostaje osam bodova za liderom Bešiktašom

Fenerbahče je sve dalje od borbe za titulu prvaka Turske. Večeras ga je na tom putu zakočila ekipa Burse, pošto je dozvolila istanbulskim Kanarincima da odnesu samo bod (1:1) sa stadiona Timsah u meču 20. kola Superlige.

Uspeh Burse dodatno dobija na značaju s obzirom na to da je domaćin od 43. minuta igrao bez Bobana Jovića koji je zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Inače radi se o odbrambenom fudbaleru koji je tokom zimskog prelaznog roka bio i na meti Crvene zvezde.

Gostujuća ekipa povela je relativno rano, u 22. minutu i to golom Muse Soa iz penala. Ni to, ni kasnije igrač više nisu bili dovoljni Fenerbahčeu da osigura pobedu.

I onda je goste stigla kazna dva minuta pre kraja utakmice kada je Pablo Batalja iskoristio penal i doneo veliki bod ekipi Burse. Inače, bio je ovo treći uzastopni međusobni okršaj u kojem Fener nije uspeo da savlada Bursu.