Crnogorski Knez Jovetić okrenuo Bordo (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 02.03.18. | 22:43

Žirondinci vodili, ali nisu izdržali do kraja na stadionu Luj drugi

Monako se brzo vratio na pobednički put. Kneževi su, doduše tek posle preokreta, na svom terenu pobedili Bordo sa 2:1 u utakmici 28. kola francuske Lige 1 i ponovo se učvrstili se na drugoj poziciji na tabeli.

Ovo je Monaku bila četvrta pobeda u poslednjih pet utakmica u svim takmičenjima. Ujedno, Kneževi su četvrti put zaredom upisali pobedu nad Bordoom.

Žirondinci su dobro počeli utakmicu i povelo pogotkom Valentina Vade u 32. minutu. Delovalo je u tim trenucima da bi Bordo mogao Monaku da napravi baš ozbiljne probleme.

Ali, taman kada su gosti pomislili da će na odmor otići sa golom prednosti. Igrao se 45. minut kada je Toma Lemar kao na tacni poslužio Stevana Jovetića, a crnogorski as majstorski zatresao mrežu.

Potpuni preokret i, ispostaviće se pobedu, domaćinu je doneo snalažljivi Roni Lopes koji je u 69. minutu pobegao čuvarima i iz neposredne blizine savladao golmana Kostila.

FRANCUSKA 1 - 28. kolo

Nica - Lil 2:1 (1:0)