""

Depor probudio zver u Madridu - usledila je brutalna fudbalska lekcija Reala (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 21.01.18. | 18:09

Po dva gola dali Geret Bejl i Kristijano Ronaldo, domaćin slavio sa 7:1

Real je počeo da gazi, a u Madridu opet veruju Geretu Bejlu. Oporavljeni Velšanin preuzeo je lidersku palicu od Kristijana Ronalda, vratio Real sa ivice provalije i poveo ga ka pobedi od 7:1 nad Deportivom na stadionu Santijago Bernabeu u utakmici 20. kola španske Primere.

Ni danas neke stvari nisu štimale u igri kraljevskog kluba koji je opet morao da juri zaostatak već u ranoj fazi utakmice, ali trener Zinedin Zidan mogao je da se osloni na brzonogog Velšanina koji polako počinje da podseća na najbolje partije. A kada se probudio Bejl, njegovim stopama krenuo je i Kristijano Ronaldo.

Počelo je kao u snu za Deportivo, kao u danima najveće slave, kada je Adrijan u 23. minutu savladao Kejlora Navasa.

Verovatno je već tada počeo da se uvlači strah u kosti navijačima Reala, ali se ispostavilo da je taj pogodak gostiju samo razljutio domaću ekipu.

Već do kraja prvog poluvremena Naćo i Bejl su preokrenuli i doneli preko potreban mir ekipi koja je na poslednja dva meča na svom stadionu u Primeri, ne samo poražena, već nije dala gol.

Drugim pogotkom na meču Bejl je u 58. minutu povisio na 3:1, a 10 minuta kasnije došlo je vreme i da se Luka Modrić upiše u strelce. A kako? Udarcem van kaznenog prostora, kako drugačije.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima u Madridu, pošto je i Kristijano Ronaldo rešio da stavi svoj pečat na ovu pobedu. Upravo to je uradio pogocima u 78. i 84. minutu, a konačan rezultat postavio je Naćo dva minuta pre kraja utakmice. Srećom po Deportivo, nije bilo prevelike nadoknade vremena, pa je ostao ovaj rezultat.