""

Derbi i Lester moraju sve ispočetka (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 27.01.17. | 23:19

Ves Morgan spasao šampiona u 86. minutu i omogućio mu ponovljeni meč

Lester mora na popravni, na Prajd parku izvukao je samo "prelaznih" 2:2! Četa Stiva Meklarena koja nije izgubila na svom bunjištu otkako ju je preuzeo ovaj stručnjak, isprsila se pred šampionom u prvom meču 4. runde FA kupa, uspela je da preokrene zaostatak od jednog gola i na kraju u nedostatku sreće ostala bez velikog skalpa u 86. minutu.

Kapiten Lestera Ves Morgan bio je užasan u porazu od Sautemptona protekle nedelje (0:3), ali za sve to iskupio se večeras pošto su Lisice upravo njegovim golom stigle do remija koji im garantuje ponovljenu utakmicu na njihovom stadionu. Rezervista Grej je centrirao, a snažni štoper glavom zakucao loptu u mrežu Ovnova.

Svoj šou večeras je imao iskusni napadač Daren Bent. On je prvo dao autogol u 8. minutu, da bi u 21. svojim desetim pogotkom na 11 poslednjih utakmica FA kupa izjednačio rezultat - 1:1. U finišu prvog dela Brajson je po drugi put matirao golmana Lestera - 2:1. Gosti su se na startu drugog dela dobrano ispromašivali - pre svih Okazaki, ali treba odati priznanje i golmanu Derbija Skotu Karsonu - delovalo je tada da bi domaći sve to mogli da kazne, no šampion se izvukao u zadnji čas već opisanim pogotkom Morgana...