""

Dinamo se bruka: Konkordija utišala Bukurešt, Crveni psi sve dalje od vrha

Vreme čitanja: 1min | sub. 24.09.16. | 21:44

Ekipa Jana Andonea sada već u seriji loših rezultata - 0:1

Kako to uglavnom biva, za jednim lošim rezultatom uglavnom ide i drugi, a tako je i u slučaju Dinama iz Bukurešta, koji je večeras na svom terenu poražen od slabašne Konkordije - 0:1 (0:1).

Domaćem timu je presudila jedna školska akcija gostiju, odličan prodor i centaršut Bogdana Bukurike sa levog boka i lagana egzekucija glavom Marjana Kristeskua.

Nije Dinamo ni pre tog gola, ali ni nakon njega bio bolji tim na terenu. Konkordiji je u drugom poluvremenu odgovaralo to što je domaćin pod opterećenjem i moranjem, pa je iz nekoliko kontranapada moglo da dođe i do dupliranja prednosti.

Sa druge strane, najbliži izjednačenju izabranici Jana Andonea bili su 70. minutu kada je udarac Valentina Lazara odbranio Kristijan Balgradean.

LIGA 1 – 10. KOLO:

Panduri – Vitorul 0:1 (0:0)