""
""

Fernandeš pokrenuo Lokomotivu ka Evropi (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sre. 08.04.15. | 21:02

Portugalac sa dva gola razoružao Torpedo, Petar Škuletić podbacio i Božović ga zamenio u 60. minutu

Lokomotiva je u malom moskovskom derbiju, posle tri vezana meča bez pobede, konačno slavila protiv Topreda sa 2:0 i vratila se u igru za Evropu. Sve oči bile su uprte u Petra Škuletića, Aleksandra Samedova i Mbarka Busufu, ali je radost navijačima doneo Manuel Fernandeš koji je postigao oba gola, jedan iz penala.

Lokosi su na papiru imali lak zadatak, ali tako nije bilo na terenu. Gosti su se organizovano branili i činilo se da će moći da odole, a onda je Rjkov napravio glupost i u prvom minutu sudijske nadoknade zaradio direktan crveni karton.

U nastavku meča domaćin je očekivano iskoristio igrača više u polju, a u junaka je izrastao Fernandeš. Portugalac je prvo u 71. konačno naterao Zevnova na kapitulaciju, a tri minuta kasnije ponovo je bio strelac, ovoga puta sa bele tačke pošto se Kasaev izborio za penal.

Srpski reprezentativac Petar Škuletić, kako prenose ruski mediji, pružio je bledu partiju i trener Miodrag Božović zamenio ga je već u 60. minutu.
"Torpedo je bio bolji i kontrolisao je meč, ali napravio je glupost i sam sebe pobedio", rekao je posle meče crnogorski stručnjak.