"Goran Čaušić"

Gol Čaušića u pobedi Eskišehira: Laval doneo pobedu u finišu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 23.11.14. | 17:10

Mori arhitekta trijumf nad Kajzerijem sa dve asistencije

Goran ČaušićU Turskom fudbalu postoji prava kolonija srpskih fudbalera, a Goranu Čaušiću je pripalo 10. kolo Superlige pošto je postigao gol u pobedi svog Eskišehira protiv Kajzerija 2:1 (1:0).

Bivši igrač Crvene zvezde i Rada je u 35. minutu odlično reagovao na spuštenu loptu Rožerija Funesa i onda zakucao loptu u mrežu. To je njegov drugi gol u turskom prvenstvu ove godine.

Gosti su uzvratili na startu drugog poluvremena i Murat Jildrim je u 49. minutu odlično reagovao posle komične greške defanzivca Eskišehira i izjednačio.

Argentinac Funes je alfa i omega domaće ekipe i to je pokazao i u 86. minutu kada je ponovo asistirao i to za pobedu i iz veoma teške situacije, ovog puta Rahimu Lavalu.

Funes je učestvovao u pet od poslednjih devet golova Eskišehira i nema sumnje da je on ključni igrač.