""
""

Kad daš tri gola u prvih 20 minuta moraš da pobediš! Koltovi u vrhu Bundeslige (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 18.11.17. | 20:26

Borusija Menhengladbah slavila u Berlinu protiv Herte s 4:2

Borusija Menhengladbah je otišla na gostovanje Herti iz Berlina sa parolom - "daćemo jedan više od onog što ćemo primiti". I to se pokazalo kao dobra opcija jer je blickrig u prvih 20 minuta bio nemilosrdan. Tim Ditera Hekinga je u tom periodu dao čak tri gola i tako osigurao pobedu koja je na kraju glasila - 2:4.

Strelci za Borusiju bili su Štindl u 5, Torgan Azar iz penala u 14. minutu i Rafael pravom bombom u 20.  Kada tako započnete utakmicu praktično nema šanse da ne pobedite!

Mada, Menš je malo stavio sve pomenuto na kocku slabom igrom pri kraju prvog poluvremena i početkom drugog.

Herta je preko Vedada Ibiševića i Mičela Vajzera uspela da smanji rezultat na 2:3 i da pripreti. U tom momentu je karakter Borusije bio na ispitu.

A položio ga je Rafael svojim drugim pogotkom u 77. minutu na asistenciju Hermana. I eto Koltova na trećem mestu Bundeslige.

Posle 12 odigranih kola nalaze se na 3. mestu na tabeli sa 21 osvojenim bodom. Drugoplasirani Lajpcig ima 23, a prvi je Bajern sa 29.

Eto Menhengladbaha ponovo u vrhu! Biće ovo zanimljiva sezona do kraja za njegove navijače.