"Laval udara Kaju"

Kada primiš dva gola u prvih 14 minuta preostaje ti samo da tučeš rivale (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 28.02.15. | 16:51

Rize sa tri gola poslao Eskišehir kući, gosti zaradili šest žutih i jedan crveni

Laval udara KajuNavijači Eskišehira su polagali dosta nade u duel sa ekipom iz zone ispadanja Rizeom, ali su već u 14. minutu utakmice zažalili što su se odlučili na put jer je njihova ekipa gubila sa 2:0, a do kraja je primila još jedan gol – 3:0 (2:0).

I igračima gostiju je pao mrak na oči posle ranog i ubedljivog vođstva Rizea obezbeđenog golovima Deniza Kadaha u drugom i Erena Albajraka u 14. minutu pa je Rahim Daval samo četiri minuta kasnije izgubio živce i laktom počastio Serdžana Kaju i zaradio direktan crveni karton.

To je i najranije isključenje u turskom prvenstvu ove sezone

Njegovi saigrači su se pre i posle gola Kajla Lafertija u 52. minutu fokusirali više na protivnike nego na loptu pa su zaradili šest žutih kartona.

U prvom subotnjem meču Genčlerbirligi i Sivas su odigrali meč bez golova, Duško Tošić je proveo svih 90 minuta na terenu, a Raća Petrović je u 73. minutu napustio igru u korist Aleksandra Hleba, dok je Nemanja Tomić meč gledao sa klupe.