""

Kakav debi Vujaklije - ušao sa klupe i sjajnim golom doneo tri boda (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.07.17. | 18:27

Juče potpis za novi klub, danas već odlučujući pogodak...

Dojučerašnji napadač Crvene zvezde Srđan Vujaklija nije mogao da poželi bolji početak internacionalne karijere - juče potpis ugovora sa kazahstanskim Ordabasijem, a već danas gol na debiju

Iskusni napadač koji nije dobio pravu šansu na Marakani počeo je utakmicu protiv Šahtjor karagandija na klupi, da bi trener Aleksej Petrušin šansu ukazao pri rezultatu 0:0 u 63. minutu. Samo 11 minuta kasnije Vujaklija je postigao sjajan pogodak i doneo veoma važna tri boda svom novom klubu u borbi za novi uzlatak na evropsku scenu.

U domaćem sastavu svih 90 minuta odigrao je i iskusni defanzivac Aleksandar Simčević, dok su kod gostiju igrala obojica Srba - Marko Stanojević i Milan Stojanović, doskorašnji prvotimci Rada, odnosno Metalca iz Gornjeg Milanovca.

Šahtjor je u samom finišu izjednačio, no taj gol nije priznat zbog ofsajda...

(foto: MN Press)