"Musa Sou"
"Musa Sou"

Musa Sou uništio Elazig, Dijara strelac u porazu Antalije (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 21.09.13. | 21:19

Kasimpaša je pobedom nad Sivasom ostvarila treću pobedu u poslednjih pet utakmica, dok srpski Genčler nastavlja da tone

Musa SouPet utakmica, četiri pobede... I to uzastopne! Fenerbahče se posle šokantnog poraza od Konjaspora u prvom kolu potpuno razgoropadio i došao do nove pobede, ovog puta protiv Elaziga – 4:0.

Kanarinci su pitanje pobednika rešili u prvih 20 minuta, kada su viđena dva pogotka. Led je probio Musa Sou golom u 10. minutu, a isto toliko vremena bilo je potrebno Dirku Kajtu da udvostruči prednost.

Od tog trenutka Elazig se konačno malo probudio i zaigrao za nijansu bolje, što je bilo dovoljno samo za sat vremena igre bez golova.

U poslednjih deset minuta viđena su još dva pogotka, a strelac u oba navrata bio je vrlo raspoloženi Musa Sou, čime je kompletirao het-trik. Prvo je u 80. minutu i definitivno doneo sva tri boda, da bi u poslednjim trenucima vernim navijačima poklonio još jedan pogodak, čisto da se nađe.

Fener je ovim trijumfom stigao Bešiktaš na tabeli i ima 12 bodova, dok je Elazig na sedmom mestu sa pet bodova manje.

Antalija nastavlja sa serijom loših rezultata u novoj sezoni. Klub u kojem nastupa bivši napadač Partizana Lamin Dijara izgubio je od Eskišehira sa 2:1, a utešni gol za goste postigao je upravo miljenik Grobara u 59. minutu. Strelci za Eskišehir bili su Horhera u 11. minutu i Ajtač Kara pet minuta pre kraja susreta.