""
""

Mutu debitovao, ali Targu je uhapšen! Panduri uspešno počeli prolećnu trku za titulu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 12.02.16. | 21:31

Adrijan Mutu u igru je ušao u 48. minutu, a u ekipi Targua zamenio je Laurencija Busa

Počelo je u Rumuniji i to kako! Fudbaleri Pandurija pobedili su sa 1:0 u derbiju prvog prolećnog, odnosno 24. kola domaći Targu Mureš za koji je debitovao Adrijan Mutu.

Nije to, naravno, bila partija baš vredna čekanja skoro dva meseca, ali su Panduri osvojili tri veoma važna boda u borbi za sam vrh tabele.

Do trijumfa su došli golom iz penala koji je vrlo diskutabilan, odnosno utisak je da je sudija bez mnogo logike jednu intervenciju golmana okarakterisao kao prekršaj.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Kristijan Sapunaru koji je, ispostaviće se, postavio konačan rezultat. Adrijan Mutu u igru je ušao u 48. minutu, a u ekipi Targua zamenio je Laurencija Busa

Večerašnjim trijumfom ekipa Pandurija izjednačila se na tabeli sa drugoplasiranim Vitorulom, koji na otvaranju prolećnog dela sezone u subotu dočekuje KSMS Jaši.

LIGA 1 – 24. kolo

Targu Mureš – Panduri 0:1 (0:1)