"Brašanac i Lukić vodili su duele sa Jočićem"

PARTIZAN: Ovo je bilo sporno na utakmici protiv Spartaka (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 09.08.15. | 15:31

Crno-beli smatraju da su zakinuti za dva jedanaesterca, nad Lukićem i Trujićem

Brašanac i Lukić vodili su duele sa JočićemNe miri se Partizan tek tako sa arbitražom Petra Pipera. Posle trenera Zorana Milinkovića koji je nagovestio da bi sudije trebalo više da poštuju njegov tima, te potpredsednika Milorada Vučelića i njegovog utiska da se protiv šampiona olako dosuđuju jedanesterci, crno-beli su se oglasili i posredstvom zvaničnog sajta, ukazujući na nekoliko detalja sa utakmice sa Spartakom, koji su dobili 2:1 tek u petom minutu nadoknade vremena, pogotkom mladog Saše Lukića.

Tri osvojena boda, međutim, nisu smeklaša stav u Humskoj 1 da je Partizan oštećen, pa su tako na sajtu Partizana osvanuli snimci situacija za koje crno-beli uveravaju da su sporni. Sve pod naslovom:
„Sporni momenti sa meča Partizan - Spartak“.

Prema oceni domaćina, nije dosuđen jedanaesterac nad Sašom Lukićem u 21. minutu, posle duela sa Makarićem.

Slična situacja u prvom od pet minuta nadoknade vremena. Farkaš i Trujić su u duelu. Pogledajte i procenite.

U Humskoj 1 smatraju da jedanaesterac za Spartak nije postojao, tačnije da je start Fabrisija nad Plavšićem počeo van kaznenog prostora. Podsetite se kako je to izgledalo...

(FOTO: Star sport)