""
""

Pogba stavio šampanjac da se hladi, Juve sprema šampionsku žurku (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 17.04.16. | 17:01

Juventus u četvrtoj brzini vozi ka novoj tituli prvaka Italije i ništa ne može da ga zaustavi na tom putu. Stara dama je na svom terenu pregazila Palermo sa 4:0 u utakmici 33. kola italijanske Serije A.

Kako sada stvari stoje, ako ne bude iznenađenja u mečevima vanrednog kola u sredu, Juventus bi sledećeg vikenda mogao da proslavi 32. titulu nacionalnog prvaka.

Torinski crno-beli imaju devet bodova više od drugoplasiranog Napolija koji je u subotu pao protiv Intera.

Juve je danas odigrao gotovo rutinski protiv davljenika sa Sicilije i bilo je samo pitanje sa koliko će golova razlike biti završena utakmica.

Ponovo je, kao i mnogo puta u prethodne tri godine centralna ličnost u pobedi Juventusa bio vezista Pol Pogba.

Sjajni francuski vezista spojio je sa golom Samija Kediru u 10. minutu, a u 71. minutu se i sam upisao u strelce. Huan Kvadrado je samo tri minuta kasnije povisio na 3:0, a tačku na današnju priču stavio je Simone Padoin u 90. minutu.

Fudbaleri Fiorentine savladali su na svom terenu Sasuolo sa 3:1, a gostima predstoje teški dani u borbi za opstanak. Ljubičasti su ovim trijumfom napravili ogroman korak plasmanu u Ligu Evrope.

Utakmicu je, ipak, obeležio komičan autogol čuvara mreže Sasuola, Andree Konsiljija. Prethodno su pogotka za domaćina dali Gonzalo Rodrigez u 10. i Josip Iličić u 57. minutu.

Velika, ogromna tri boda u borbi za opstanak osvojio je Frozinone na gostovanju poslednjeplasiranoj Veroni. Bilo je 2:1, a gol vredan trijumfa postigao je Alesandro Frara u 90. minutu. Boško Janković bio je starter u domaćoj ekipi, ali ga je na početku drugog poluvremena zamenio Đampaolo Pacini.

Bolonja - Torino 0:1 (0:0)