""

Potonula Etoova lađa

Vreme čitanja: 1min | pet. 16.09.16. | 20:02

Vatromet golova u drugom poluvremenu, Karabuk bolji - 3:2

U prvom poluvremenu ništa, u drugom prava eksplozija. Karabuk je došao do druge pobede u prva četiri meča. Ovoga puta nastradala je Antalija rezultatom 3:2.

Tanase je doveo domaće u prednost u 54. minutu, izjednačio je Angelo u 78, i to je bilo sve što je uspela Antalija. Proradio je Traore i sa dva gola pogurao Karabuk ka trijumfu. Gol Kadaha u nadoknadi vremena nije ništa promenio.

Bivši fudbaler Borca iz Čačka Milan Jevtović u igru je ušao u 73. minutu upravo umesto Etoa.

Antalija tone sve dublje.

Ekipa za koju nastupa Samjuel Eto sada je pretposlednja i ima tri poraza i remi u prva četiri meča... Ne zna za slast pobede.

Mnogo ambicija je imao ovaj tim, pominjalo se prošle sezone da bi i Ronaldinjo i još neka zvučna imena mogali da dođu, a sada Antaliji očigledno sledi borba za opstanak ukoliko ovako nastavi.