"Navijači"

Targu i Kluž ispalili 32 hica, ali nijedan nije hteo u mrežu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 25.09.15. | 21:51

Drugoplasirani i trećeplasirani timovi iz prošle sezone podelili bodove - 0:0

NavijačiNekada je jednostavno tako - šutirate, trudite se, ali lopta neće u gol. Upravo takav slučaj bio je duel Targu Mureša i Kluža u okviru 12. kola rumunske lige koji je završen rezultatom 0:0.

Ne može se reći da je ovo bila dosadna utakmica. Oba tima ukupno su poslala 32 šuteva ka golu protivnika, od toga 15 u okvir gola, ali manjak sreće i preciznosti doveo je do toga da se susret završi najmanje omiljenim fudbalskim rezultatom.

Na kraju nije bilo golova, ali jeste crvenih kartona. Iskusni Poljak Pavel Golanski zaradio je iskljiučenje u 90. minutu, dok je prethodno u 42. minutu prvi put upisan u sudijin zapisnik.

U meču koji je odigran ranije sastali su se Temišvar i CSMS Jaši. U tom duelu nije bilo problema sa preciznošću. Čak četiri gola je viđeno, po dva sa obe strane. Zanimljivo, gosti su dva puta stizalo u prednost (preko Bojana Golubovića u 9. i Madalina Cijuke u 49. minutu), ali je domaćin preko Srđana Lukina i Dorina Goge dva pusta sustizao rezultat i izjednačio za konačnih 2:2.

Liga 1 - 12. KOLO

Temišvar - Jaši 2:2 (0:1)