"Drugi penal za Spartak"

Vreme čitanja: 1min | sre. 13.05.15. | 23:31

Da li je sudija Novica Anđelovski pogurao Spartak ka pobedi ili se u Donjem Sremu bune bez razloga?

Drugi penal za SpartakVruće je bilo još i pre no što je sudija Novica Anđelovski označio kraj utakmice između Spartaka i Donjeg Srema u 28. kolu Superlige u kojem su Subotičani slavili sa 3:2 pošto su iskoristili dva penala svirana gostima iz Pećinaca, drugi u 92. minutu.

Potom je sportski direktor Donjeg Srema Dragan Despotović osuo drvlje i kamenje po sudijskoj organizaciji i čelnim ljudima srpskog fudbala rekavši da je Anđelovski "ciljano, od prvog minuta navijao za Spartak", da bi se ubrzo javili i iz Bačke upitavši Sremce zašto se nisu bunili kada je isti sudija aprila 2014. "svirao penal protiv subotičkog kluba i poništio mu čist gol".

Reakciju FSS i sudijske organizacije moraćemo da sačekamo, ali pogledajte snimak agencije Sportnetwork objavljenom na zvaničnom Jutjub kanalu Superlige i kažite nam: Da li je Anđelovski oštetio Donji Srem?