Igor Matić (@Starsport)

Igor Matić ljut posle poraza od Zvezde: Ne bih komentarisao utakmicu, tu su kamere...

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.02.24. | 16:09

Trener Novog Pazara kratak u prvoj izjavi nakon duela sa crveno-belima

Uprkos solidnoj partiji, posebno u drugom poluvremenu, Novi Pazar je poražen od Crvene zvezde sa 0:3. Gosti su poveli već u 9. minutu, a u 40. iz penala duplirali prednost. Taj detalj razbesneo je domaćine, koji smatraju da pri startu Miljana Momčilovića nije bilo faula nad Naserom Đigom.

Nekoliko minuta se u VAR sobi gledao snimak, da bi potom sudija Danilo Nikolić pokazao na belu tačku sa koje je bio precizan danas odlični Gelor Kanga.

Posle utakmice trener Novog Pazara Igor Matić nije bio raspoložen za razgovor pred kamerom TV Arena Sport. Samo je ljutito poručio da ne želi da komentariše dešavanja na terenu.

"Ne bih komentarisao utakmicu, bio je TV prenos, tu su kamere, sve se videlo", rekao je Matić.