Zeta pala u Luksemburgu

Vreme čitanja: 1min | sre. 26.08.20. | 20:26

Ostala je Crna Gora bez predstavnika na evropskoj sceni. Zeta iz Golubovaca pala je u 1. kolu kvalifikacija za Ligu Evrope i to je doživela težak poraz od Niderkorna u Luksemburgu – 3:0.

Sa velikim samopouzdanjem su momci iz Golubovaca otišli na gostovanje, ohrabreni što su lako prošli pretkolo u Andori, ali u Luksemburgu ih je stiglo otrežnjenje.

Niderkorn je slavio glatko, ubedljivo. Momak po imenu Kempes Valdemar Tekijela bio je nerešiva enigma za Crnogorce. Postigao je prva dva gola za svoj tim, u 11. i 55. minutu (iz penala), dok je konačan rezultat postavio Sebastijan Til u poslednjem minutu.

Za Zetu je evropska odiseja završena, Niderkorn će čekati rivala na žrebu za 2. kolo kvalifikacija.