Luda utakmica u Japanu - Ugo Vijeira het-trik za 17 minuta, Alen Stevanović dva komada (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.04.18. | 11:08

Jokohama - Šonan 4:4

Strašan meč u japanskoj Džej ligi odigrali su nekadašnji zvezdaš Ugo Vijeira i bivši partizanovac Alen Stevanović! U okršaju njihovih ekipa - Jokohama Marinersa i Šonana bilo 4:4, a njih dvojica postigli su ukupno pet od tih osam golova!

Mnogima će sada verovatno pasti na pamet onaj derbi iz avgusta 2015, kada su Vijeira i Stevanović igrali jedan protiv drugog i kada je Portugalac "pobedio" sa 2:1 u golovima, dok je Crvena zvezda slavila sa 3:1. To su oni evrogolovi Uga Vijeire... I obojica su bili debitanti u srpskoj fudbalskoj svetkovini. I jutros je zvezdaš odneo pobedu u golovima, ali konačan rezultat utakmice bio je 4:4.

Vijeira je odigrao vrhunsku utakmicu, verovatno najbolju otkako je u Japanu. Postigao je tri komada za poluvreme, preciznije za 17 minuta. On je orvo pogodio za 1:1, a onda uspeo da anulira Šonanovih 3:1. Alen Stevanović postigao je golove za goste u 41. i 45. minutu. Bilo je to za 3:1 i 4:3 za Šonan.

Početkom drugog poluvremena Jokohama je uspela da postavi konačnih 4:4...