Komentari na vest

KRAJ: Partizan – Dinamo 0:3

Г

ГОСТ АД

pre gotovo 2 godine

Добро су и прошли. Замислите шта би било да су играли са Бајрном, Манчестер Ситијем, Реалом или ПСЖ.
B

Bond

pre gotovo 2 godine

Doveli 4 pojacanja pozadi, da Stanoje utegne odbranu !! Vazno je da su na Ubu bili TOP ! Stanoje, povuci se, ako imas obraza.
D

Dragan iz Lugana

pre gotovo 2 godine

Dragan iz Lugana, automehaničar... Drago mi je...
s

serMudro

pre gotovo 2 godine

...šta kaze Joksić, jel prošao.parni valjak Ubom ??? ili se upalio mini Atletiko ?
n

norwegian 81

pre gotovo 2 godine

Ovaj Dinamo je projektovan da osvoji ligu sampiona, ako ih ne zakaci neki dron pre tog....
G

Guh

pre gotovo 2 godine

Igrao se vaterpolo
b

borija

pre gotovo 2 godine

na stadionu kao da je korona
b

borija

pre gotovo 2 godine

na stadionu kao da je korona
A

A dobro sta

pre gotovo 2 godine

Boze moj, sta sad. Okrecemo se sledecoj utkmici za vikend, zeleznicar i tako to
M

Marko123445

pre gotovo 2 godine

Tako je to kad se u domacem prvenstvu namestaju utakmice,a onda dodjete kod klubova koji stvarno igraju fudbal
G

Grga Cvarak

pre gotovo 2 godine

@Marko Oladi malo, majke ti. "Tako je" kad ti je liga bez ikakvog kvaliteta. To na prvom mjestu, pa onda sve ostalo. Ako imas imalo mozga, bar toliko bi ti trebalo biti jasno. Samo primjera radi, jel znas koji je trenutno rezultat u Baru izmedju Radnickog i Mornara? Jel ti i dalje nije jasno na kom nam je nivou liga? E moj ti...
S

Stanojko

pre gotovo 2 godine

Ovi osvajaju ligu sampionaaaa eeejjjj ljudiii
B

Brana PFC

pre gotovo 2 godine

Jel Dinamo prošo zbog toga što je dao više golova u gostima?
M

Miki-Gvelf

pre gotovo 2 godine

Muda bre nemate, da Vas je sve zajedno sram ot tog grba na dresu. Gol dane postignete kod kuce. Svi napolje i klinci na teren pa makar ispali.
1

12345ss

pre gotovo 2 godine

Na areni neki Nenad Marinković mrtav ladan reče " ČASTAN PORAZ PARTIZANA". Ljudi, oni kolektivno nisu normalni
A

Aca LJotic 89

pre gotovo 2 godine

Aleksandar Stanojevic i Zeljko Obradovic su srecni dobitnici izvucenih brojeva Zeljko Obradovic je izvuko osmicu protiv Crvene Zvezde a Aleksandar Stanojevic devetku od Dinamo Kijeva.
@

@Aca 89

pre gotovo 2 godine

Ali jos su srecniji Miloje i Stankela, oni su toliko puta izvukli 10-ke i 9-ke da ce proteci jos mnogo mutne vode Drinom i Savom, dok te njihove rekorde ne obori neki klub iz Srbije i regiona..
G

Gost123321

pre gotovo 2 godine

6:2, 3:0 Šamrok Stanoje uzeo medical timeout
@

@Gost123

pre gotovo 2 godine

1:6-1:4,-- 0:5-0:4,--- 0:3-0:6 Ovo je samo mali deo licne karte Lucanskog Miloja i Omona Stankele.
s

samroje devetanovic

pre gotovo 2 godine

😆 greota sto prekidate drugi set na pola i predajete mec igra se do 6 🤣
m

miloje desetanovic

pre gotovo 2 godine

Eh,kolega, a sta da mi onda kazemo za lucanskog miloja..
Л

Лаик

pre gotovo 2 godine

Свака част гробари. Потврдили сте своју историју и традицију у Европи. Доказали зашто сте мали клуб. Ви само у локалу можете да побеђујете и то кад се умешају савез и политика. А сад папагаји понављате - државни пројекат, државни пројекат.
g

gost pec

pre gotovo 2 godine

Javi se Vazura....9:2 smo izgubili u dvomeču...Ne brukajte nam više klub...mrš
Г

Гробар54

pre gotovo 2 godine

Мучна,тешка утакмица за гледати!Партизан је неспремна екипа,са лошом управом, играчима и тренером!Не заслужује новац од пореских обвезника!
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

Umalo da prime 10 komada u 2 utakmice od prosečne ekipe Dinama K bez stranaca ahahaha ahahaha 😂🤣😂🤣😂 Malecki klub uvek bio i uvek će biti 🤏
:

:):):)

pre gotovo 2 godine

Evi krenuli su iskusno "vec sad je najbitnije da se koncentrisemo na sledecu utakmicu" hahahhahaha
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

Dodji Kari legendo da im kažeš ONI DADNU GOL A VI SKIDATE GAĆE ahahaha ahahaha 😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣
k

ko-ometator

pre gotovo 2 godine

kriv je rio tinto!
S

Sf

pre gotovo 2 godine

Sa pola gasa 3 komada Lagano i ovde trebala šestarda da pukne, poništen gol, prečka i još par dobrih šansi. Nema ovde Elvisa i FSSa da gura partizanček. 9 komada u 2 utakmice BRUKA!! II DRUGI SET SE PRIVODI KRAJU
D

Dook

pre gotovo 2 godine

Partizan bitke bije hej hej hej hahahahha hej hej hej hahhaha zastava se nasa vije hej hej hej aaaaaahaahahahahahahahahahahhahahahahahahahhahahahahah 999999999922222222222 bruuuuuukaaaaaaaaaaa leeee bruuùukaaaaaaaa leeeeee bruuuuukaaaaaa leeeeeaaaaaleeeeeaaaaleeee
@

@Dook

pre gotovo 2 godine

Crvena zvezda na nebu sija 10-ke i 9-ke prima oleeeeeeoleeeeolaaaa. Crvenu zvezdu volim i ja i kada 10-ke prima i bruuuukaaaa srpski fudbal ona je naaajboooljaaa.
B

Baxter88

pre gotovo 2 godine

Ma opusteno, sklonice se Zelja za vikend da bude jedno 4:0 da bi se galaktikosi napunili samopouzdanjem i lazno odrzavali u trci za titulu do decembra...
C

Cipiripi LE2

pre gotovo 2 godine

Kraj, radujte se, niste primili 10, to ce Lugano da vam strpa hahahahaha
j

jsd

pre gotovo 2 godine

Dostojan naslednik Piksijev. Gdje je Piksi stao sa srozavanjem srpskog fudbala nastavio ovaj.Za sve je kriv FSS i dva bonusa. Valjda ce sad ostavka.
K

Kupite Zelimira

pre gotovo 2 godine

Dinamo da je hteo dao bi im opet 6 komada. Nego, sto Samrok i Natko zamutave i ne jure sudije kad igraju u Evropi? A ovaj nesretnik sa Arene ,jadnik, je l' izestava sa neke sahrane ?
P

PedroPedro

pre gotovo 2 godine

Kad igra sa 3 stopera Partizan ne gubi...

Brine

pre gotovo 2 godine

Grobari vaša sreća što ovi nisu zainteresovani da igraju inače bilo bi 7 +
B

Banja_Slatina

pre gotovo 2 godine

Uh

Milos Bozic

pre gotovo 2 godine

sledeći je Rendžers? Šta kažu novinari?
C

Crni Grom

pre gotovo 2 godine

Zar je toliko tesko izaci sa klincima u prvoj postavi bar da deca pokazu nesto, bar neku korist da vidimo
G

GOROSTAS

pre gotovo 2 godine

Zila Živkovića obavezno u prvu po desnoj i Saso Lukića da organizuje protiv Španije. Jedva čekam, da svi zajedno uživamo. Ne valja Sergej.
P

Ppp

pre gotovo 2 godine

Au ti si bolestan. Promasio si temu zbog bolesne mrznje koja se leci.
S

Stanojko

pre gotovo 2 godine

Da je napad dao veceras 7 golova mi bi ove prosli
O

Ojo

pre gotovo 2 godine

Zašto svi klubovi u kvalifikacijama priželjkuju partizan ?
Z

Zbog

pre gotovo 2 godine

9 2
D

Dejoooooo

pre gotovo 2 godine

Ljudi ima li iko da prekine ovu utakmicu ?Sramotu ,ponizavanje ljudi ima li iko da prekine.Neigraju protiv Sitija Reala PsZ pa inekako.
S

Sherlocked

pre gotovo 2 godine

I kod vas i kod nas izgovor za tolike strance je taj da zelimo rezultat odmah , odmah plasman u neko evropsko takmicenje zbog novca normalno , da se odmah istog momenta poveca kvalitet i zbog toga nemamo vremena da cekamo nase mlade igrace. Kod vas bas nema nikakvog pomaka u kvalitetu , nema ni plasmana u evropu . Titulu necete osvojiti ne zato sto smo mi vise puta bolji od vas nego imaju jos tri kluba bolja. Najbolje je da sad odmah prodate bas sve strance i pruzite priliku vasim klincima. Oterati i ovog vaseg sto mu ne mozete nista. Ovo ako zelite da postojite kao klub i krenete iz pocetka.

VecaBg1971

pre gotovo 2 godine

Groblje bez primljenih 8 komada u 2 utakmice nece da igra Evropu
D

Di Marko

pre gotovo 2 godine

Ne bih da ti se zamerim: 6+3 jednako 9! Pozdrav!
9

9 kom

pre gotovo 2 godine

9
B

BiceDvaDoTriKomadaSaRezervama

pre gotovo 2 godine

Nisu loši crni dečki i ovog puta samo dva komada i eventualno im utrpaju treći:))))Doduše posle šestardiranja su im izveli rezervni tim da ne bi bio baš potop:))))
P

Princip

pre gotovo 2 godine

A penal za natka. Alooo biće ljut ako ge ne dobije
G

Garfild

pre gotovo 2 godine

Stanoje cuva rezultat, strasno kako igra. a u nasoj ligi ne moze ili ne sme niko pola da predje. stanoje bruko
m

mx

pre gotovo 2 godine

Mladost LUdost
5

51

pre gotovo 2 godine

Помозите српском фудбалу, урадите нешто у Европи!
z

zaks

pre gotovo 2 godine

A šta kaže ovaj reporter , da je De Medina imao dobre rezultate na testiranju ? Svaka čast, to je za pohvalu , možda i za neku nagradu?
G

Guzonjin Sin

pre gotovo 2 godine

Bruka i sramota, blamaža, tragikomedija, ovo je nezapamćeno, od osrednjeg tima 8 komada za dve utakmice
b

banr

pre gotovo 2 godine

9
G

Guzonjin Sin

pre gotovo 2 godine

Da 9
v

v1ad

pre gotovo 2 godine

Koliko je los ovaj Partizan, neverovatno. Ali imace obraza da pricaju o "namestaljkama" i ove sezone.
a

abrakadabra

pre gotovo 2 godine

Loši reditelji prave loše filmove. Loši biznismeni loše firme. Loša uprava, očajan trener... Mislim da je suvišno želeti i nadati se
D

Dragan 1985

pre gotovo 2 godine

U ligi mu igraju pretezno domaci igraci, u Evropi stranci, covek mesa i formaciju. U svakom normalnom klubu dobio bi na poluvremenu otkaz.
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

partizan gubi i sledeće dve utakmice u Evropi, kunem vam se LJUBIŠE mi MOJEGA svi groBARI 100 posto.
S

Sad ce

pre gotovo 2 godine

Vikend i nasa liga. Opet ce crno beli real da napuni do cepa. Samo opustenzi
b

boc

pre gotovo 2 godine

Stanoje legendo....
R

Rodaljević

pre gotovo 2 godine

Partizan prosle i ove sezone protiv Nordsjelanda i Dinama za 4 utakmice nije napravio 4 krštene šanse.

Bojank91

pre gotovo 2 godine

Imam 94 godina i ne pamtim ovako loš Partizan
G

Grga Cvarak

pre gotovo 2 godine

Imas 91-dnu, ne lazi.
Z

Zabrinut

pre gotovo 2 godine

Ovaj Stanoje cepa istu rakiju kao i Piksi,zreo za klupu reprezentacije.
O

Ojo

pre gotovo 2 godine

Sve po planu,ajmo još tri i dosta !
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici
n

notoriouss

pre gotovo 2 godine

najlopovskoji klub na svetu ponovo bruka domaci fudbal
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Na teren ušao Antić. Kraj vica
B

Bok

pre gotovo 2 godine

Najveći Partizanov dušmanin uvalio bi im bolje igrače od Goha i Zahida. Što su samo oni ufurani, pa onako opušteno trčkaraju, umislili da su Modrić ili Bernardo Silva. Treba nekom klubu platiti da ih uzmu. Dići kredit, ako treba. Užas. Vidiš ih samo kada pogreše.
b

bildeklasik

pre gotovo 2 godine

...a dizao si Zahida u nebesa kad je provukao onu loptu na derbiju sad ga pljuješ...pisali ste da je najbolji u Srbiji, ali mu ne daju da igra...
T

TOPOLA

pre gotovo 2 godine

PA DULJAJ JE DOVEO SVE OVE IGRAČE A VI GA I DALJE BODRITE!!! VOLIM PARTIZAN
Ž

Žerac

pre gotovo 2 godine

Znaju li ovi iz Dinama gde su i kome došli?! Doći bez imalo poštovanja prema instituciji, bez spuštenih pantalona barem do kolena stvarno nema smisla.
I

Iriducibilli

pre gotovo 2 godine

Andrija Zivkovic na klupi Paoka hahahahahahahahahaha zakonom bi mu zabranio da zaradjuje pare u se i sa tatom! Najveca prevara u ovom veku, mali, debeli sa tatom na Topcideru
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Kakvo nonšalantno pravljenje penala od strane Markovića...
Š

ŠESTOJE

pre gotovo 2 godine

Vazura legendo najveca ostani!!!!!!!!!!!!!DA DA ZNAM DA HOCES!!!1ZATO TE I VOLIM BRATE NAS
k

kalabast

pre gotovo 2 godine

Partizan je najveca sramota srbije, bruka nam zemlju gde stigne.
V

Volina

pre gotovo 2 godine

Najuriti sve i pustitu našu decu da igraju.
D

Delija

pre gotovo 2 godine

Vidi se ponak u igri za sada 0:2 Dinamo igra sa 28% mogucnosti.

Jlubisa Urosevic

pre gotovo 2 godine

Sveta steta!
N

Nemar

pre gotovo 2 godine

Dokle će BRE da nas brukate crni kukavci
d

dacha za

pre gotovo 2 godine

da li je Partizan kaznjen pa nema gledalaca ...???

VecaBg1971

pre gotovo 2 godine

Kaznjeni su oni otkad su nastali...
B

Baxter88

pre gotovo 2 godine

2:6, 0:2 Djokovic ima brejk loptu!
Y

Yox

pre gotovo 2 godine

Sad kad im damo 6 komada za 20 minuta :D
b

batabane

pre gotovo 2 godine

To je taj Šamrok Stanoje. Zašto napolje Zahid, a ne očajni Ovusu.
H

HvalaFaljiju

pre gotovo 2 godine

Andrija Žili Živković na klupi Paoka. Preveliki si Partizane, hvala ti za ovakve igrače. Svi mogu da se promene samo Žila nikad, 50 utakmica 1 gol 3 asistencije. Mnogo je dobar igrač ,ne valja Sergej.
Z

Zabrinut

pre gotovo 2 godine

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici

Gold Digger

pre gotovo 2 godine

Sve ovo pokazuje da partizan u Evropi nema srece i da su sudije protiv njega. Evo videcete vec kako ce lako pobediti vec za vikend u nasoj ligi uz pomoc par penala. Kako je moguce da partizan u Evropi sudije ni malo ne postuju, kao u nasoj ligi ? Svi smo svesni da je samo nebo granica ovog tima, ali kad nema Novaka Simovica ne znam sta se desava...
s

serMudro

pre gotovo 2 godine

...vikendom mini Atletiko briljira, a parni valjak melje...evo prosli vikend Joksić rekao ja samo ponavljam...
s

sasa70

pre gotovo 2 godine

znaci IDENTICNO kako i FMP u EL prolazi!!!!!
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici
h

hawai

pre gotovo 2 godine

Šta ste stali, idemo!
h

hahahaha.

pre gotovo 2 godine

hahahahhahaha, jesi tenkre, hahahahha
?

??

pre gotovo 2 godine

Proci ce partizan OVO
s

serMudro

pre gotovo 2 godine

...sa vama koji ne silazite sa portala a stadion vidite samo na tv ima da prode glat, ni primwtiti nećete da je prošao...
m

marlo ds

pre gotovo 2 godine

pa da vreme prolazi, proći će i tih 90 minuta.
?

??

pre gotovo 2 godine

E pravo si mudo marijanovo

Jlubisa Urosevic

pre gotovo 2 godine

Imam 70 god. i mogu reci da partizan nikada nije imao gori tim nego ovaj trenutno, prosto ne mogu da verujem ko sve igra danas u partizanu, gde samo nalaze ove nizerazredne fudbalere (bez da nekog uvredim jel su to cinjenice) poput Lazarevica(isti Arandel) Mujakica ,Ovusua,Goha i td. pa ovde nema dva krstena fudbalera. Prosto ne verujem sta gledam!
s

smehotres

pre gotovo 2 godine

...sa 70 godina idi prpčitaj vaše komentare posle Uba pa mi dođi reći, ko zaboravi naložiti parni valjak večeras da samelje ukraince...šta ste pisali ono pas s maslom ne bi pojeo... Da li je partizan vikendom Real koga na kraju neko krade godinama a preko nedelje nikad gori tim odlučite se već jednom...
S

Sherlocked

pre gotovo 2 godine

Sve si slagao. Od toga koliko imas godina pa nadalje. Ne znam cemu to.
G

GorostasPratimSveOdFudbala

pre gotovo 2 godine

Andrija Žili Živković ponovo na klupi Paoka. Nemamo boljega, nemamo. Hvala čika Bjeki i čika Faljiju za reprezentativca.
G

GostRadan

pre gotovo 2 godine

Ovo ce biti godina stida i srama, ovakav pristup utakmici, trener koji nista ne menja, stranci koji jedva cekaju da se utakmica zavrsi, dresovi sramote. Ne znam da li je u istoriji ovako neki klub ponizen.
1

12345m12345

pre gotovo 2 godine

kad ne mozes da im pariras fudbalski, ti ih povredi...
O

Ojo

pre gotovo 2 godine

Nema domaćih sudija da se šilji.
S

Sima Arauho

pre gotovo 2 godine

Ma dzabe Saldanji stativa kad ne doprinosi u odbrani!
D

Dejoooo

pre gotovo 2 godine

Druze iskreno razlika izmedju Saldanje i Serifa iako i on nije neki igrac.Saldanju odbrana meinteresuje ,ovaj drugi barem trci bori se.Saldanja kad je resio neku jacu utakmicu ja nepamtim.
C

Cipiripi LE2

pre gotovo 2 godine

Jedva sam cekao da pocne Borac da prebacim da ne slusam ovog komentatora
D

Dejanii

pre gotovo 2 godine

Je li uopšte iko gleda utakmicu 🤣
R

Robocup

pre gotovo 2 godine

Daj im drzavo jos miliona evradi...vidis da fali.
E

E ljudi

pre gotovo 2 godine

Jel zna neko zašto je prvi gem trajao ovako dugo?
P

Paa

pre gotovo 2 godine

Kako reče ser Šamrok Stanoje: "Uradite nešto u Evropi..."
J

Južna Tvrđava

pre gotovo 2 godine

Ne budite naivni. Ovo pobeđuje Vazura i klan.
ј

јужна

pre gotovo 2 godine

Ш Т А ? 🤣
A

Antifudbal

pre gotovo 2 godine

Hoću da se prijavim da igram za Partizan. Samo me interesuje jel moram preko biroa za zapošljavanje? Garantujem više energije i znanja od ovih raspada. Ako još mogu da biram igrao bi umesto ovog malog nejačkog dečkića Zahida!
R

Rasmusen

pre gotovo 2 godine

Ali vezno da je Jedinstvo iz Uba pobedjeno sa 0:4. Komedija.
1

12345m12345

pre gotovo 2 godine

samo dve kladionice sponzori partizana hahahahaha mogli ste jos koju da dodate...
D

Delija

pre gotovo 2 godine

Komsije mi smo znali ko ste sada znate i vi, lakse ce vam biti ako prihvatite realnost, da ne zivite u nekim zabludama i slusanju onog PUME Youtubera!!!!
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

Mi Sitiju dali 3 komada u 2 utakmice, Lajpcigu dali 2 komada u 2 utakmice, plus brdo šuteva u okvir gola i brdo stopostotnih šansi u te 4 utakmice protiv legije top stranaca u Sitiju i Lajpcigu, a oni kući nemaju šut u okvir gola protiv prosečne ekipe Dinama K bez stranaca. Jang Bojs je kvalitetniji od Dinama K. Večito ste mali klub 🤏
7

79

pre gotovo 2 godine

Kako vas nije blam sa sitijem sutevi 85 =1.jezivo bilo gledati,da im je trebalo bilo bi 18 =0.Vi ste sramots kao i oartizan i ne znam kako mogu jaci klubovi igrati sa vama,ja bi slao petlice,i omladinci su bauk
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

@79. Tebe treba da bude blam koliko si nepismen. Pusti ti Zvezdu Evropskog i Svetskog šampiona, brini ti za tvoj mali klub 🤏
T

Trulex

pre gotovo 2 godine

Ima li iole jos jedna osoba u Srbiji koja ne veruje da je nasa liga namestena u korist Partizana i Zvezde? Evo vam dokaz.
s

serMudro

pre gotovo 2 godine

...samo partizana gura, Zvezda ima rezultat u Evropi za ovih 7-8 godina koji partizan nije postigao poslednjih 50 postojanja... samo prošle godine Zvezda je dala više golova u LŠ nego partizan u pomenutom peroidu, proveri na guglu ako misliš da lažem... LŠ=KEŠ
K

Kamo mozak

pre gotovo 2 godine

Da,inače Vojvodina,Tsc ili Kragujevac koju gubi od Mornara bi razvalili ovaj Dinamo?!
1

12345m12345

pre gotovo 2 godine

zasto kada god se partizan bruka, vi stavljate i zvezdu u isti kos sa njima?
G

Grga Cvarak

pre gotovo 2 godine

Naizgled Kaluluov i Ovusuov gol, a u principu trenerov gol. Cim sam vidio da nam lijevi bek izvodi desne kornere, odmah sam znao da to nece na dobro izaci. Pa, ti sad kontaj kad to ja koji se ne bavim profesionalno sportom mogu da vidim odmah na prvu, a Stanojevic koji je cijeli zivot u profesionalnom fudbalu donosi jednu takvu amatersku odluku da bukvalno nicim izazvan svaki prekid de fakto ostavlja protivniku otvorenu desnu stranu (tj. nasu lijevu) za kontru. E moj Stanojevicu, ovo je bilo stvarno amaterski. Nadam se samo da nece sad u svlacionici drzati pridiku Ovusuu ili Kaluluu zbog njihovih (nespretnih) reakcija prilikom tog gola jer to nebi bilo nikako posteno.
P

Pedja108

pre gotovo 2 godine

Rece komentator u jednom trenutku kako Partizan ima slicnu formaciju kao i nasa reprezentacija. A i igraju kao nasa reprezentacija.
P

Pazi

pre gotovo 2 godine

Čist amaterizam.
B

Bljuc

pre gotovo 2 godine

I onda navijaci ovog kluba komentarisu zvezdine utakmice u Evropi i Ligi sampiona , ne znaju ti za sramotu
A

Azdajj

pre gotovo 2 godine

Tolika borba bese za to drugo mesto prosle sezone zaradi kvalifikacija za LS , a zavrseno vec u drugom kolu :D inace dobar skor za sada 7:2
P

PDK

pre gotovo 2 godine

Stanoje zavranio Saldanji da postigne pogodak.
V

VAR

pre gotovo 2 godine

Staložena igra partizana, bez srljanja, strpljivo čeka grešku svojih fudbalera.
P

PDK

pre gotovo 2 godine

Partizan sa 3 Srbina u startnoj a Dinamo sa 11 Ukrainaca. Oni ljidi samo 4 stranca u ovih 20 sto su poveli na gostovanje. A Samrokliju smetaju bonusi.
M

Molim

pre gotovo 2 godine

Ovusu kriminalac

Sakur

pre gotovo 2 godine

Trenercino ajmo sada scekica da ubrzamo igru
S

Sramotni Partizan

pre gotovo 2 godine

Ni inata ni ponosa ni muskosti, nicega, k’o mlitave babe i jalovi bezveznjakovici…Koliko smesan i jadan treba da budes da primis onakav cirkuzantski gol! Istog trenutka, istog sekunda OBOJICA NAPOLJE!
D

Dachazvezda

pre gotovo 2 godine

Lebe mekani... Vas kako stignu, tako vam noge dignu!! Lakše ga primate nego kurave na ćošku! Još onaj nesretnik na RTSu u pravu: "posle zajedničke greške igrača Partizana (Loleka i Boleka) Dinamo vodi..." Pa vi ste tuljani i zajedno i odvojeno 🤦 c,c,c,c..
R

Radašin ovde

pre gotovo 2 godine

Ovi navijači na zvezdu se nasladžuju što partizan opet gubu utakmicu a neznaju dabi i oni izgubili od dinamo. Oni nijednu utakmicu nemogu da pobedu bez sudije nama se smeju a oni prošle sezonu zauzeli poslednjo triesdrugo mesto na tabelo u celoj evropu ej od svih klubovi u evropu oni su bili na zadnjo mesto.
7

79

pre gotovo 2 godine

To im je bio opostaj za narednih 15 klubova.Nema vise tim divljim ekipama da zalutaju u ls.ko ima od jacis klubova motivaciju igrati protiv indijanaca
Š

Šljaka

pre gotovo 2 godine

Navijam za Partizan al ovo je sramota na sta liči Partizan ,naš Stanoje jos nije javio ovim usnulim klovnovima čast izuzecima da su pripreme završene..
R

Repac Plandište

pre gotovo 2 godine

Stanoje polako slaze kockice. Mnogo je zlonamernih koji su najavljivali ubedljiv poraz Partizana ali da nije bilo nestecno primljenog gola i da je iskoriscena neka od mnogobrojnih prilika Partizan bi bio na korak od prolaza. Ocekujem u drugom poluvremenu Natha koji ce svojom brzinom unositi pometnju u redove Ukrajinaca. Sa ovim su se složili....
L

Ljudi,

pre gotovo 2 godine

uključite A2 da pružimo podršku pravom Srpskom klubu koji nam donosi bodove za koeficijent!
O

Omi

pre gotovo 2 godine

Vidim probudili su se I predsednikovi riotintovci sendvicari
D

Delija

pre gotovo 2 godine

45 minuta, igras kuci vi niste imali JEDAN ALI JEDAN NAPAD, posle su svi protiv vas a vi ste eto galaktikosi. LJUDI JEDAN NAPAD. Bice u Nedelju bolje dolazi Železničar.
l

lesa1552

pre gotovo 2 godine

Nisu se oznojili ni jedni ni drugi.Ovako se igra prijateljska a ne kvalifikacije za l.s. Beda od fudbala
I

Ivan pfc

pre gotovo 2 godine

Opet Goh, opet Kalulu i opet Zahid i sta da ocekujemo? Ocigledno je Stanoje vec izgubio kompas i luta nema predstavu covek kako ce da igra. A uz to nema krstenog zadnjeg veznog, jer Arijaga, Ovusu, Scekic, Zahid, da se ubijes koga da stavis da igra.
D

Diman

pre gotovo 2 godine

Sad će 5 komada u drugom poluvremenu da damo
S

Sascha 2010S

pre gotovo 2 godine

Imamo trenutno 2 igraca,posto jedan ide na kraju leta,ostaje samo golman.
D

Delija

pre gotovo 2 godine

Jak mi golman svaka malo jaca utakmica on prima +5
z

zaks

pre gotovo 2 godine

Sportski je da bar pokušaš sustići negativan rezultat, ali , na svom terenu, bez šuta u okvir gola, nema dalje. Šta je u glavama i nogama tih igrača ?
4

40+

pre gotovo 2 godine

SAD KAD UDJU SCEKIC I NATKO PA DOBIJEMO NA BRZINI,,OVO JE TRAGIKOMEDIJA,,,SRAMOTA,,BRUKA,,UZAS,,BOLEST,,KAKO OVO NAZVATI,,
s

serMudro

pre gotovo 2 godine

...imate vi drugo ime za to, sad već za vikend...mini Atletiko, avangarda, parni valjak...ima da sevaju naslovi u nadahnuću mladog Joksića... A i vi u komentarima da se.prozivate na aparthejd, višu volju "zna se koga", krade, sudije, Terziće, BIU, CIU, NASSu... a stadion vojni biće prazan, dok se vi na mocaftu koprcate zašto uorava nije podnela ostavku, i Zvezda je kriva... nemojte ni slučajno napuniti stafion svake subote, srede i iznwti svoje mišljenje, tih nekoliko stotina što viče uprava napolje jije reper za klub... samo sedite na mocartu i mrzite Zvezdu i ostale... brzo će drugi uskočiti na vaše mesto, kad se drzava uveri da vas ustvari nema toliko koliko ka kite po portalima i da vam je stadion prazan i da je besmisleno sipati milone u vas, ima drugi koji će puniti stadione, evo Vojvodina čeka u redu npr...
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici
Н

Нико као ја

pre gotovo 2 godine

Кад за 45 минута на свом стадиону против просечног Динамо Кијева не направиш ни шансу, ни полу шансу, и не упутише шут га голу па макар и са 40 метара, НЕ ТРЕБА НИДА ПОСТОЈИШ!!!
S

Stanojevic dunster

pre gotovo 2 godine

Stanojevic dunster
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Realno, ni jedni ni drugi nisu pokazali do sada Bog zna šta (samo amaterska greška Kalulua i Ovusua je kumovala golu Jarmolenka), ali je primetno da se Ukrajinci više trude na ovom meču
@

@komentator

pre gotovo 2 godine

Kijevljani igraju sa 60% zelje i motiva...cekaju da prodje vreme, otaljavaju posao...
G

Grga Cvarak

pre gotovo 2 godine

A nije kumovalo to sto je prije toga (lijevi bek) Jurcevic izvodio (desni) korner za nas? Ccc... neki ljudi bas ne razumiju fudbal.
?

??

pre gotovo 2 godine

Ni jedni ni drugi, a ovi jedni dali 7 golova. Pa sta bi ti? Da daju 27 golova kako bi rekao da su nesto pokazali. Ljudi igralu sa manje od pola gasa, imaju rezultat iz prveog meca
@

@Grga Cvarak

pre gotovo 2 godine

Onda ti konkuriši za trenera Partizana, ionako Stanoje neće predugo ostati na klupi
D

Dejanii

pre gotovo 2 godine

Šteta sto nisu dosli navijači da bacaju baklje u teren u prave probleme kako bi klub dobio kaznu. Možda je to jedini način da odu ovi neradnici iz kluba.
A

Amaterski

pre gotovo 2 godine

Samo amateri primaju ovakve golove, pa to samo partizan zna tako da primi
D

Dejanii

pre gotovo 2 godine

Ovi kao žive od fudbala… za ne povjerovati je..
p

podesen

pre gotovo 2 godine

DOBRI STE,SAMO 7 KOMADA OD DINAMA DO SAD,NAPREDUJETE POLAKO NA BOLJE👍
p

podesen

pre gotovo 2 godine

DOBRI STE,SAMO 7 KOMADA OD DINAMA DO SAD,NAPREDUJETE POLAKO NA BOLJE👍
p

podesen

pre gotovo 2 godine

DOBRI STE,SAMO 7 KOMADA OD DINAMA DO SAD,NAPREDUJETE POLAKO NA BOLJE👍
G

Gost123321

pre gotovo 2 godine

Aman, igrajte taj tenis...
p

podesen

pre gotovo 2 godine

Sut u okvir gola 0, Stanoje ajde vreme je.
V

VOLIM PARTIZAN

pre gotovo 2 godine

LJUDI, SVI NA STADION I DA OTERAMO OVO ZLO!!! OVO JE OTISLO PREDALEKO!!! VOLIM PARTIZAN
G

Gost ali bukvalno

pre gotovo 2 godine

Pa što bre, zar niste deklasirali Jedinstvo? Ajde, ajde, ne brinite se, opet će štit da radi...
I

Idiokratija

pre gotovo 2 godine

Volim i ja nerandže, no trpim.
B

Baxter88

pre gotovo 2 godine

Radovali su se i smejali Dinamu Iz Kijeva, sad ce poceti da se smeju i Luganu a procice slicno kao i u ovom dvomecu jer nisu realni i objektivni i nece da priznaju da ove god Vojvodina i TSC imaju jace ekipe od njih...
@

@baxter

pre gotovo 2 godine

Zato sto ce vec za vikend , u prijateljskoj bas kao i na Ubu, da daju 4-5 komada Zeleznicaru, i gasirati se da su ozbiljna ekipa...
P

Princip

pre gotovo 2 godine

Ali imaju sudije što je velika stvar. Zamisli, penal u 20toj sekundi
P

Prazan lavor

pre gotovo 2 godine

AUUUU KOLIKO GLEDALACA NA STADIONU,SVAKA VAM CAST,STVARNO STE "INSTITUCIJA" 🤣😆🤣
K

Kalulululululululul

pre gotovo 2 godine

Bolje mrtvi Bordo nego živi Partizan, Teško je ali biće još gore
P

Princip

pre gotovo 2 godine

Aaaa nema prnal u 20toj sekundi??!!! Šta će sad natko penltko
V

VOLIM PARTIZAN

pre gotovo 2 godine

Treba uzivo u prenosu komentarisati "ovo"... ne znam ni kako da nazovem ovo sto prikazuju ovi u nasem svetom crno belom dresu... Strajnicu nije ti lako... ali veruj mi da nije ni nama... VOLIM PARTIZAN
v

vladano79

pre gotovo 2 godine

Podrska za brata Stanoja...idemo do kraja zajedno
J

Jao

pre gotovo 2 godine

Ako u svojoj omladinskoj školi nemaš bolje igrače od Ovusua, znači ugasi se i mirno umri kao klub. Bolje biti ugašeni Bordo nego "profesionalni" Partizan
G

Gostina

pre gotovo 2 godine

Vec 0-1? Pa mislio sam da ce malo duze da izdrze..
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici
v

voker

pre gotovo 2 godine

Samrok Stanojevic moze samo da pobedi u namestenoj utakmici
S

Sramota

pre gotovo 2 godine

Ukrajinac opet nije pružio ruku pred početak utakmice
S

Sombor

pre gotovo 2 godine

Au,ljudi,ni jedne akcije ni jedne sanse.Bruka nevidjena.
D

Don Vito Corleone'

pre gotovo 2 godine

Ajmo Šamrok brani 0:1 ahahaha ahahaha 😂🤣😂🤣😂 Celu istoriju cirkus od kluba. Malecki klub 🤏
A

ApsolutnoJa

pre gotovo 2 godine

Ovaj Dinamo Kijev u rangu sa Kairatom onomad...
s

strajinic

pre gotovo 2 godine

to je taj ovusu decko vrhunskog pregleda igre mirnog pasa
A

ApsolutnoJa

pre gotovo 2 godine

Samo cekam kiks u prvenstvu i kukumacenja idemooo, kako kaze Stanoje pre par godina, Evropa je merilo, ajmo misevi
м

мишићи

pre gotovo 2 godine

па се било када јавите за неке "бруке' против ПСЖ,МС,Бајерна... бруке распале...баш сте Југословени,не знате за емоције према ГРБУ СРБИЈЕ ЛЕШИНАРИ
m

makiš ada

pre gotovo 2 godine

sanjam dan kad će ovaj Kalulu i Ovusu da odu iz Partizana,pravi vašarski igrači a mogu i goha da povedu jer i on je kao oni.
m

makiš ada

pre gotovo 2 godine

sanjam dan kad će ovaj Kalulu i Ovusu da odu iz Partizana,pravi vašarski igrači a mogu i goha da povedu jer i on je kao oni.
S

Smislov

pre gotovo 2 godine

Dinamo kao da ima 3 igrača više. Protiv Partizana je lijepo igrati em neće da trče, em ne znaju. Partizan u zadnjih 7 godina iz sezone u sezonu igra sve gore i gore i ima sve gori i goru ekipu. Vrlo brzo, već na jesen pojaviće se ekipa koja će ovom Dinamu dati 5 komada, pa onda ti vidi gdje je tu Partizan. Nigdje, nema ga.
D

Drvo

pre gotovo 2 godine

Ovog čirokija nema ko nije izbušio.
A

ApsolutnoJa

pre gotovo 2 godine

Ko nije igrao dvojku, zeznuo se...Puni do kraja najvecu sramotu u nasem fudbalu sto postoji
G

GROBARI JUG!

pre gotovo 2 godine

ODLAZI STANOJEVICU SRAMOTO
D

Dejoooo

pre gotovo 2 godine

Kalulu jos nije dosao sebi od kad ga Hvang posla po burek.Sramota gubis sedam dva ,a za citavo poluvreme nisi sutnuo lopu prema golu protivnika.Velika sramota za celokupan Srpski fudbal.Ljudi gube pet golova razlike ,a formacija5_4_1.
G

Gostyyy

pre gotovo 2 godine

Je l vam sad jasno zasto Saldanja nije kvalitetan igrac?
B

Brele

pre gotovo 2 godine

Jel ovo Dinamo domacin na JNA .Dal ce i njima da zabrane da igraju na JNA pitam za druga.
S

Sf

pre gotovo 2 godine

Ovi nesrećnici centar ne žele da predju. Bunkerišu pisle 7 primljenih komada. Kako ni ssd legao Elvis i još neki sudija i da može FSS da pogura jer u našoj ligi igraju kao da su Real. Kao protiv Uba.
B

Brukaaa

pre gotovo 2 godine

Stanojevic dunster od trenera
D

Dorcolac

pre gotovo 2 godine

Naravno banda bez nacionalnog ponosa koja mrzi sve srpsko, zamisli da su ovi igrali sa Zvezdom i ponizili nas ovako plus sta su sve govorili po medijima o nasoj zemlji pa doslo bo 55 hiljada Delija digli Ruske i Srpske zastave na svakom uglu i pojeo bi ove Ukrajince mrak a ovi bez i jednog jedinog navijaca na stadionu bruke jedne sram vas bilo vise nikad da sebe niste nazvali srpskim klubom jer to nikad bili niste
N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

Ajd dozovi se normalnosti.
S

Smiri se

pre gotovo 2 godine

Publika je odlukom UEFA zabranjena. Valjda si skapirao?
a

angry_chainsaw

pre gotovo 2 godine

Pozdrav za sve navijače Partizana i prazan stadion, ovako će biti i na Mari još malo, kada presuše izvori za plaćene navijače, dokle god uprava kluba GKCZ ne napravi pravu stvar, kao što je to uradila prošle i pretprošle sezone... Ali bruka smo pd fudbalske nacije postali!!!
D

Dejoooo

pre gotovo 2 godine

Druze dobro si?Neigra Zvezda veceras.
V

Vasilis

pre gotovo 2 godine

FK Partizan sezona 2024/25 ce biti nesto najgore sto je proizaslo iz srpskog fudbala.
J

Jero

pre gotovo 2 godine

Bas sam razocaran , od Partizana koji je Realove Galaktikose ili Inter sa Mateusom I Klinsmanom (gledao obe) saterao u misiju rupu bez ijednog stranca mi spali na ovo danas jad beda nemoc cemer . I kakva je glupost dva bonusa kada 9 startera stranci koji uzimaju mesto tim bonusima
N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

Šta si ti gledao? Ukupno ste dva puta prešli centar i od toga Ilić šutno na prazan gol i promašio.
N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

Šta si ti gledao? Ukupno ste dva puta prešli centar i od toga Ilić šutno na prazan gol i promašio.
G

Gost ali bukvalno

pre gotovo 2 godine

Znači da očekujemo u sledećem kolu SL opet neku goleadu istih i naravno kiks Zvezde...
M

Ma da bre to

pre gotovo 2 godine

Ljudi vas dobili 6:2 dosli da odrade i to sa 30% snage i vi opet niste u stanju da pobedite i donesete neki bod srbiji. Pa vi ste apsolutni kanal. Ubice vas i lugano. A onda da vam dodje neki diferdanz ili klaksivik i da zakuca ekser na grob. Kakav raspad...bitno da ste na ubu iskalili bes 😂
V

Viola

pre gotovo 2 godine

Kalulu, Ovusu, Goh i Zahid. To su za Partizan 4 jahača apokalipse. Baš ko u bibliji što su 4 jahača koji će se kao zlo pojaviti sudnjeg dana kada bude smak svijeta.
P

Psy

pre gotovo 2 godine

Dukijev krs (sem Saldanje) trebace vreme da se rekonstruise.. Ne moze niko da mi kaze da nema igraca u Srbiji sa ucinkom Kalulua, Goha, Owusua za mnogo manje para.. Jer ucinak im je 0 (nula).
A

Aco CZ

pre gotovo 2 godine

Iskreno navijao sam za Partizan vcrs, prvenstveno sto su Ukrajinci davali onakve izjave, bukvalno su udarili na Srbiju drugo, pobeda donosi bodove I onda vidim kakav sastav izvodi Stanoje. Grobari on vas bukvalno zajebava. Ovaj Ovusu je igrac od kojeg je mali Stjepanovic duplo bolji.
N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

Jeste brate udarilo na Srbiju što su zamerili Partizanu. Oće to.
O

Ovaj

pre gotovo 2 godine

Owusu ne zna na koju stranu tera
đ

đapekorleone

pre gotovo 2 godine

1 2 3 4 5 svi su tu hahahahagahaga
S

Sherlocked

pre gotovo 2 godine

Nista nije gotovo , tek prvi set. Ima vremena za preokret.
V

VOLIM PARTIZAN

pre gotovo 2 godine

Predlog za VV..., da Ovusu i Kalulu dobiju produzetak ugovora... sto je sigurno, sigurno je... VOLIM PARTIZAN
P

POCELO

pre gotovo 2 godine

Busenje balona.
K

Kakve su

pre gotovo 2 godine

zveri ovusu i kalulu .....
J

Jole al pravi

pre gotovo 2 godine

Kakav ste vi k od ekipe, pa ni za prijateljsku ne mozete da posluzite da se neko uigrava..
b

batabane

pre gotovo 2 godine

O tome ja govorim. Ne radi se o lošim ili dobrim igračima. Radi se o idiotizmu od strane trenera, od strane, Kalulua, Ovusua. Ništa bolji ni Goh, Severina, Šćekić, Nikolić,Filipović.O tome se radi. To ne sme biti u Partizanu.
V

V. Bulatović

pre gotovo 2 godine

Bravo Stanoje, neprobojni bunker sa tri štopera dobro se držao prvih 15 minuta.
g

gostic

pre gotovo 2 godine

Poceo drugi set,i odmah brejk 0:1.
V

VOLIM PARTIZAN

pre gotovo 2 godine

Kalulu-Ovusu...!!!??? Nikada nismo imali u iato vreme dva gora strana igraca..., kada im dodas ostalu osmoricu (Jovanovica ne racunam), to je na nivou Javora iz Ivanjice... da se razumemo, ovog sadasnjeg drugoligaskog Javora, ne onog od pre par godina... VOLIM PARTIZAN
A

Anime

pre gotovo 2 godine

Kalulu i Ovusu su kazna za onog ko ih gleda. Trebaće godinu dana da se rastera ovo igrača što je navučeno u prethodnom prelaznom roku.
I

Ijuu

pre gotovo 2 godine

Puko bunker Samrok Stanoja
p

podesen

pre gotovo 2 godine

Sreta steta krenuo u napad da da gol.Vrati se nszad neznalico i stoj na centru.
P

Penzioner

pre gotovo 2 godine

Budi originalan ili citiraj nekog pametnog, a ne Žeksa. On je iskoristio lika iz domace serije Sretu stetu i vama to podelio da se samozadovoljavate!
F

FC Twente

pre gotovo 2 godine

Buahhahahahah svaka čast kalululululu na asistenciji za Yarmolenka , predaj te se izadjite s terena ne brukaj te se grobarcine hahahahahahahhahahahahahahahah
p

poiytrs

pre gotovo 2 godine

cirkus ekipa Jsd-a, ko je sad kriv....?
D

Drax

pre gotovo 2 godine

Brejk na početku drugog seta!
а

аааалоооо

pre gotovo 2 godine

која сте ви БРУКА СРБИЈЕ !!!! Па барем да их изломите после онаквих коментара безбожника, ви бре као жене,ФУЈ !!!!!
H

Helsingborg

pre gotovo 2 godine

Ti si vernik koji nam kaže da ih polomimo.Evo ja kao ateista sam baš sretan što ne delim sa tobom ista ubedjenja jer ja bi da probamo da ih pobedimo pa ako smo slabiji a jesmo da čestitamo boljem.Idi stavi crvenu na ikonu i raj ti je zagarantovan.
@

@Helsingborg

pre gotovo 2 godine

Ееееее Брозови измету, све си о себи рекао...а ту ЦРВЕНУ, одрадио на Динамо за тебе цавуро
g

gost1978

pre gotovo 2 godine

kalulu treba da dobije premiju kako je ovo izveo, ovo je ko oni kad ubacuju ping pong lopticu u flasu
B

Bg

pre gotovo 2 godine

pa ovo je STRASNO koliko je smesno..Ja ne znam sta navijaci cute vise u ovom klubu i ne izadju na ulive...Ovo je jezivo koliko se Paetizan raspao kao klub kao neko ko nas je predstavljao..Ovo je ocajno.
S

Sf

pre gotovo 2 godine

Pa izadji na ulicu šta čekaš? Ti bi da drugi završe a ti da sediš kući i kuckaš komentare.
Н

Нико као ја

pre gotovo 2 godine

Добар овај Партизан, губи само1:0 у 17-ом минуту.
S

Simić

pre gotovo 2 godine

Ko je prvi servirao na početku drugog seta?
D

Djoxi

pre gotovo 2 godine

Yarmolemko
O

Ovi resili

pre gotovo 2 godine

DA CUVAJU REZULTAT HIHIHI
S

Sf

pre gotovo 2 godine

Kao i protiv Nordsjilanda i Fejnorda kada se njihov trener krstio i nije mogao da veruje da su došli da se brane a primili petardu i treba da jure rezultat.
h

hawai

pre gotovo 2 godine

Pobeda, pobeda, pobeda i samo pobeda! Partizan se ne sklanja nikome, pa neće ni tamo nekom Dinamu!
D

Doce

pre gotovo 2 godine

Ma sta kazes...Hahaha
S

STOP TERORU!!!

pre gotovo 2 godine

Veliki minus Uefi za nametanje neutralnih sudija Partizanu i Crvenoj zvezdi u Evropi.
P

Partizane napadaj!!!

pre gotovo 2 godine

Znamo da nismo kalibar ni za Ligu konferencije, ali pokazite zalaganje.... Stanoje I uprava na poslednjem testu.... Nema vise cekanja.... Moramo da grmimo ili ODLAZITE!!!
U

Ujka Zitko

pre gotovo 2 godine

Rokamo dinamo!
A

Alexx

pre gotovo 2 godine

Nije tu ništa još gotovo, 6:2 je nezgodan rezultat.
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Ali Filipović na štoperu... Još vam samo Kovačević fali pa da cirkus bude kompletan
s

samronije

pre gotovo 2 godine

ako neko moze da obori rekord od 2 petarde u dvomecu to je on. cak i ako dinamo igra sa rezervama
K

Kakvo je to

pre gotovo 2 godine

ZLO
E

E SVARNO

pre gotovo 2 godine

Preterao si.... Vise je postalo smesno
N

Nije VUCIC kriv

pre gotovo 2 godine

Mi smo go na, jer. Moramo da pustimo vodu I go na ce da odu
K

Kada se

pre gotovo 2 godine

Bolje razmisli, pa ovaj radi u korist nas navijaca... Ne napadaj... I oteracemo upravu....
J

Jole al pravi

pre gotovo 2 godine

Ocete, tako oterasmo i Rio Tinto..
E

Eve

pre gotovo 2 godine

Gi PA
m

moramo

pre gotovo 2 godine

Sa dva napadaca!!! Alooo Stanoje
T

To je to

pre gotovo 2 godine

Bunkerica malog partizana
T

To je to

pre gotovo 2 godine

Bunkerica malog partizana
S

Semroce

pre gotovo 2 godine

Odlazi
J

Joe black

pre gotovo 2 godine

Izbacio jos gori tim nego prosli pit.... Uzasavajuce kako uzasan covek mozes biti.
E

E moj Stanoje

pre gotovo 2 godine

Vidi ovog naseg trenera! Utakmicu za ligu sampiona mu igraju Ovusu, Filipovic, Lazarevic, Goh i Kalulu. Je li ti hoces namerno da izgubis utakmicu ili sa sest defanzivaca zelis da primis sto manje golova? Boze sacuvaj ovaj Partizan od diletanata i neznalica i ljudi losih namera prema meni dragom klubu.
U

UPRAVA NAPOLJE

pre gotovo 2 godine

Tako je, Stanojeviću. S osmoricom se brani kod kuće protiv prvog protivnika u Evropi. Ali nemoj, molim te, više nikad dok vodiš Partizan.
G

GorostasAte.staSrdl.ivi

pre gotovo 2 godine

Ne znam za koga da navijam, dal za bracu Ukrajince ili za moj Partizan kog sam jednom gledao uzivo za svog života. I jedni i drugi su mi dragi.
N

Navijaj

pre gotovo 2 godine

Za moj q... Rac
G

Ggostt

pre gotovo 2 godine

Možda crni i ne dobiju Šaparenka i večeras.Ipak se treba namazati za svaki slučaj.

Proficap

pre gotovo 2 godine

Ma napred svim silama, pa ili izginite ko ljudi, odnosno ko mi u Monaku, ili pobedite kao mi Liverlul.
P

Pomahnitali strucnjak.

pre gotovo 2 godine

Sta je ovo Stanoje, jesi li trener Partizana ili Dinama? Sve si ucinio da ne budemo kurentni na ovoj utakmici.

Steci Syto

pre gotovo 2 godine

dal realno da citav dan NEMA teksta o Radnickom? umesto to moga, smarate ovom nebitnom tekmom.. evo da skratim, primice opet bar 3 komada i izgubice.. a vama na cast sto nema teksta o radnickom, karma kaze - skinuce kragujevac vasoj mezimici bodove partizanovci moji.. tj ups, htedoh da napisem - mocartovci*
R

Razocareni gost

pre gotovo 2 godine

Stanojevic nije sav svoj. On izgubio prvi mec ubedljivo, a onda revans igra sa sest defanzivaca, vraca Korejanca u tim koji ne igra nista, sa Zahidom i kaluluom koji ce hraniti Saldanju loptama. Bas strucnjak ovaj nas trener. Po formaciji bih rekao da on cuva rezultat iz prve utakmice.
G

GostRadan

pre gotovo 2 godine

Owusu, Zahid, Goh? Tri igraca manje. Pojesce nas Dinamo na sredini. Sledi katastrofa. E moj treneru, pa najveci neprijatelji Partizana ne bi izveli ovakav sastav.
V

VOLIM PARTIZAN

pre gotovo 2 godine

Bravo za komentar. Dodao bih jos samo Filipovica..., dok ni ovi sto nisu nabrojani su za samo nijansu bolji od ovih tragikomicnih... SRAM VAS BILO SVE DO JEDNOGA!!! VOLIM PARTIZAN
T

Toda metoda

pre gotovo 2 godine

Kapelo ti li si???
i

idemo 5-4-1

pre gotovo 2 godine

Na dominaciju Dinama u sredini terena na prošlom meču, Stanojević odgovara smanjivanjem broja igrača u sredini i dodavanjem jednog defanzivnog igrače koji je loš na lopti od svih ovih u sredini terena!? Misllio sam da sam sve video u fudbalu ali ovo šta rade naši panjevi od trenera nigde ne pastoji. Nas je DINAMO razbio jer ne znamo da držimo loptu, nemamo kvalitetan paoed iz kojeg se gradi napad već paničimo kada nam je lopta u nogama, ispucavamo, samo gledamo da se otarasimo lopte,…Mi nemamo šta da tražimo u fudbalu bez igrača koji znaju da stanu na loptu, koji znaju da naprave jednostavan dribling i proslede loptu dalje na stranu, a to su igrači sredine terena…Nikad mi se jije sviđao Stanojevićev šizofreni fudbal, bez umeća i lepote, bez tehničkih detalja, samo neka frka i trka po bokovima sa malo smisla i koristi…Napuni bre sredinu, a ne odbranu ziherašu jedan
4

40+

pre gotovo 2 godine

RIO TINTO MARS IZ SRBIJE,,MARS IZ SRBIJE,,MARS IZ SRBIJE,,MNOGO BITNIJE OD SVAKOG REZULTATA
S

Smaraš više

pre gotovo 2 godine

Ajde odskakući sa debilizmom
G

Gogsi

pre gotovo 2 godine

Podrska za litijum☝️
@

@40+

pre gotovo 2 godine

Imaš N1 i Novu S pa tamo botuj. Uostalom, šta ti smeta Rio Tinto ?
D

Drax

pre gotovo 2 godine

Hahahaaa, kome je sada do fudbala'
G

Gost0007

pre gotovo 2 godine

@A sto odmah pominjes N1 i Novu? Sta su sada oni problem? Idi ti gledaj ruzicastu televiziju za bolje i nisi. Nece se kopati!
p

pfckrag

pre gotovo 2 godine

ko ce jos to gledati posle onakve blamaze pitam se? Samo ih titula moze opravdati ili ulazak u le. Trecerazredno takmicenje me ne zanima..
Z

Znaci nema

pre gotovo 2 godine

Opravdanja hihihi.
N

Nenad1246

pre gotovo 2 godine

Stignete vi ovo lagano defanzivom.