Neverovatan autogol Jagoša Vukovića rešio derbi, PAOK ohladio pakao Pireja! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 30.09.18. | 21:48

Crno-beli posle šampiona srušili i najvećeg rivala

PAOK ostaje jedini tim sa perfektnim učinkom u Grčkoj, Olimpijakos je doživeo prvi poraz! Pakao Pireja je dočekao crno-bele iz Soluna, ali su ga oni ohladili minimalnom pobedom zahvaljujući neverovatnom autogolu Jagoša Vukovića - 0:1..

PAOK je u prošlom kolu srušio šampiona AEK, a danas i Olimpijakos koji je imao stopostotan učinak posle četiri kola. Dva velika skalpa za tim Razvana Lučeskua koji sada deli prvo mesto sa Atromitosom. PAOK bi bio i suvereni lider sa 15 bodova da nije one kazna od dva boda za sve što se dešavalo u prošloj sezoni…

Olimpijakosovi navijači su paklenom atmosferom dočekali ljute rivale iz Soluna.

Ali na terenu je bila drugačija priča. Bisesvar i Prijović su zadavali mnogo muka odbrani domaćih. Imali su i crveno-beli svoje šanse, ali ih nisu iskoristili. Prijović je u finipšu poluvremena bio blizu postizanja gola. Ono što PAOK nije uradio tada, jeste na početku drugog poluvremena. Vijerinja je sa levog krila uputio oštar centaršut, Pelkas je zasmetao golmanu Janotisu koji je propustio loptu. Ona je na gol-liniji došla do Jagoša Vukovića koji je jako loše intervenisao i zakucao je u sopstvenu mrežu.

Uspeo je PAOK do kraja da sačuva prednost i da se pevajući vrati u Solun kao lider. Olimpijakos je doživeo prvi težak udarac u sezoni…