Larkin se vratio i opet povredio!

Vreme čitanja: 1min | uto. 06.12.22. | 21:09

Amerikanac definitivno veliki maler

Jedva su dočekali svi u Efesu da ponovo vide Šejna Larkina na parketu. Videli su ga posle tri meseca čekanja i možda opet izgubili na određeni period!

Neverovatne vesti stižu iz Turske. Prvo, Efes je posle Karšijake doživeo i drugi uzastopni ligaški poraz i od Bujukčekmečea (76:81), a na sve to je povredu doživeo Larkin.

Amerikanac je susret počeo u startnoj petorci, a novi peh doživeo je na startu poslednje deonice. Pao je na parket posle nezgodnog kontakta sa Terelom Herisom i izgleda da mu je tom prilikom stradao skočni zglob. Larkin je odmah pokazao da ne može, pa je sa bolnom grimasom na licu napustio parket i više se nije vraćao.

Petak, 19.00: (2,55) Žalgiris (14,5) Efes (1,60)

U trenutku Larkinove povrede domaćin je vodio rezultatom 59:54, a na semaforu je bilo skoro devet i po minuta do kraja. On je na terenu proveo oko 17 minuta i za to vreme skupio sedam poena, dve asistencije i jedan skok.

Sada je veliko pitanje da li će turski reprezentativac moći da zaigra u Evroligi protiv Žalgirisa. Meč se igra u Kaunasu u petak.