Komentari na vest

Sirena brža od Horforda, produžetak izmakao Bostonu! Milvoki preživeo dramu, slavi Janisa i Holideja (VIDEO)

Black Mamba

pre oko 2 godine

Minut do kraja, finale nba lige, treba ti kos, kome dajes loptu janisu, midltonu ili holideju da uzmu najbitniji sut/napad godine... janis je tu treci ubedljivo, i dok god je tako za mene nikad nece biti u domenu najboljih ikada... atleta si, trcis zakucavas blokiras, odlicno, uzmi kintu, ali zna se sta su najbolji ikada, bird, medžik, dzordan..a sta su atlete janis, lebron
M

Milvoki

Vidi ove kukavce. Janis osvaja i ove godine. Dzabe placete
N

NBA

Auuuu kakav promašaj Smarta minut pred kraj na 100:99 za Boston, otvorena trojka, to bi verovatno i rešilo utakmicu...doduše i na kraju kad je šutnuo trojku trebala su da budu slobodna bacanja, baš velika greška sudija koja bi mogla da odluči seriju.
C

Celtics

Sudije prodale meč, pogotovo u poslednjem napadu gde su svirana 2 slobodna umesto 3. Idemo dalje, ima još da se igra, Milvoki ima igrača više na svojoj strani, Tatum mora da se trgne jer je inkonzistentan totalno.