"nema sreće za navijače Galate"

Aj, aj, kako loš Galatasaraj?! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 28.02.16. | 19:51

Gacijantep slavio sa 2:0, pa je sada i Liga Evropa pod znakom pitanja za Galatu

nema sreće za navijače GalateŠampionski pehar odavno su prepustili gradskim rivalima Bešiktašu i Fenerbahčeu, a sada su na talon stavili i - evropski fudbal. Galatasaraj je, naime, u 23. kolu Super liga neočekivano izgubio na gostovanju kod Gacijantepa, tima koji je u prethodna četiri kola osvojio samo bod, da bi danas bacio na leđa branioca titule - 2:0.

Domaći su favorizovanog rivala uhvatili na prepad. Već u petom minutu 21-godišnji Emre Nefiz, pa početkom drugog poluvremena i iskusni Šveđanin Danijel Larson. Bez dokazanih asova kakvi su Vesli Snajder i Lukas Podolski  Galata nije umela da odgovori. Doduše, večeras nije imala ni sreće. Gacijantep je dva puta šutnuo u gol i dva puta pogodio. Sada je u sigurnim vodama, dok je Galata peta na tabeli, a četiri prvoplasirana idu u Evropu.

Opet, tu je Kup, a baš ove godine namestilo se da žreb razdvoji Galatasaraj od Bešiktaša i Fenerbahčea sve do finala.