""

Baksuzni Targu Mureš sa igračem manje umalo skinuo skalp zahuktalom Dinamu, Čahlaulov prvenac u sezoni

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.08.14. | 23:10

Ipak, tim iz Bukurešta zadržao je prvu poziciju

Posle dve vezane pobede na startu nove sezone, fudbaleri Dinama iz Bukurešta nisu uspeli da uzmu meru i novopečenom članu Lige 1, ekipi Targu Mureš. Koja je, sa igračem manje od 64. minuta ipak uspela da čvrsto zadrži jedan bod - 1:1.

Mada, gosti su bili ti koji su se prvo smejali. Pošto je Murešan u 10. minutu zatresao mrežu domaćina i doveo Targu Mureš u (ne)očekivano vođstvo. Tačno 20 minuta kasnije gosti su imali ogromnu priliku da sa bele tačke dupliraju prednost, ali je N'Doje bio neprecizan.

Da stvar bude još gora, Balaur je u poslednjim trenucima prvog poluvremena zatresao svoju mrežu i tako praktično poklonio jedan bod rivalu. Na sreću gostiju, kada je baksuzni N'Doje zaradio i crveni karton, nije potpuno pokopao saigrače. Jer se rezultat do kraja meča nije menjao.

Čahlaul je kao gost savladao Panduri sa 1:0 i tako došao do prvog trijumfa u sezoni, a jedini gol na meču postigao je Dumitras u 63. minutu.