"Blagoj Georgijev"

Blagoj Georgijev doneo pobedu Rubinu u finišu meča (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 29.09.14. | 20:04

Navijači domaćih zapalili Kazanj Arenu

Blagoj GeorgijevBivši igrač Crvene zvezde Blagoj Georgijev je heroj navijača Rubina pošto je večeras srušio Torpedo u samom finišu poslednjeg meča 9. kola Premijer lige – 2:1.

Moskovljani su poveli u 15. minutu preko Dalibora Stevanovića i to sa bele tačke, Rižikov je ga je pročitao, ali je njegov udarac bio suviše precizan i uspeo je da zatrese mrežu i šokira domaću publiku.

Domaći su se konsolidovali tek u drugom poluvremenu, i bili su mnogo bolji rival od gostiju, na kraju su imali i 11 šuteva više od rivala (16:5). Izjednačenje je doneo Eduardo i to u 68. minutu, a navijači rivala su dodatno podgrejali meč i zapalili stolice na Kazanj Areni.

Delovalo je kao da će se utakmica završiti podelom bodova, ali je na scenu stupio Blagoj Georgijev i u tri minuta pre isteka regularnog toka utakmice doneo tri boda svojoj ekipi.