"Golman"

Botošani odoleo u Konstanci

Vreme čitanja: 1min | pon. 16.09.13. | 23:01

I Čahlaul i Brašov podelili bodove, jedino se Vasluj radovao

GolmanDva od tri meča na zatvaranju 7. kola rumunske Lige 1 završena su remijem. Čahlaul je imao priliku da skoči u gornji dom, ali je brzo prokockao vođstvo protiv Brašova i osvojio samo bod. Ćinu je u 53. doveo domaćina u vođstvo, da bi 13 minuta kasnije Surdu izjednačio i ujedno postavio konačnih 1:1.

Botošani je gostovao Vitorulu i iz Konstance se vraća sa bodom u džepu – 0:0. Namera i jeste bila da ne izgubi, pošto još nema poraz, a to je bilo dovoljno da se sačuva treća pozicija na tabeli. Domaćinu, sudeći prema bodovnom saldu (tri od mogućih 18), predstoji borba za opstanak u eliti.

Vasluj je jedini bio uspešan. Zeleni su pobedili Temišvar minimalnim rezultatom, a strelac jedinog gola bio je Poljak Čeleban u 15. minutu.