""

Čak ni Galatasaraj ne može uvek da se izvuče (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.01.17. | 19:22

Karabuk udario ozbiljan šamar jednom od favorita za titulu

Fudbaleri Karabuka zadali su ozbiljan udarac ambicijama Galatasaraja u trci za šampionsku titulu u turskoj Superligi. Ovaj tim savladao je na svom terenu istanbulskog velikana sa 2:1 u utakmici 18. kola i priredio veliku radost navijačima na stadionu Jenišehir.

Strelac pobedonosnog gola za domaću ekipu bio je Serdar Deliktas osam minuta pre kraja mača, kada se najbolje snašao u gužvi na petercu gostujuće ekipe.

Kada je tri minuta kasnije drugi žuti karton i isključenje zaradio Hakan Balta, bilo je jasno da ovaj put Galatasaraj ne može da se izvuče kao u nekim prethodnim duelima u tekućoj sezoni.

A utakmica je veoma dobro počela za goste koji su poveli u 15. minutu golom Jasina Oztekina. Ipak, u 31. minutu je iz opravdano dosuđenog penala izjednačio Jevgen Seleznjov i tada je najavio veliki preokret domaćih.