"Gol"

Dinamo Bukurešt silovito krenuo u novu sezonu, nastradao Ocelul, a Bilinski je postigao het-trik

Vreme čitanja: 1min | pon. 28.07.14. | 22:32

Jaši i Konstanca odigrali meč bez golova

GolOdigrana su i dva poslednja meča prvog kola prvenstva Rumunije, a Dinamo iz Bukurešta je zgromio Ocelulu sa 4:0 (2:0), dok su Jaši i Konstanca odigrali nerešeno 0:0.

Tim iz prestonice je na svom terenu napunio mrežu Ocelula sa 4:0, prvi gol je postigao Elton u 24. minutu, a četiri minuta kasnije Bilinski sa bele tačke udvostručuje prednost. Na samom startu drugog poluvremena Bilinski postiže treći gol svoje ekipe, a u 67. svoj treći za potpuno demoliranje Ocelula.

Jaši i Konstanca su u prvom meču dana odigrali utakmicu bez golova, koja nije bila u potpunosti dosadna i bez ofanzivne igre, ali na kraju je podela bodova bila najrealniji ishod.