""
""

Hajdenhajm ponovo u vrhu Cvajte, tužni Alen

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.11.14. | 20:22

Hajdenhajm i Bohum veoma ubedljivi u prvim utakmicama 14. kola druge nemačke lige, gosti ni do gola

Sjajno veče za Hajndenhajm u 14. kolu Cvajte, pošto je na svom terenu ubedljivo pobedio Sandhauzen sa 3:0 i izbio na treće mesto na tabeli. Još lakše, sa 4:0, ekipa Bohuma ispratila je goste iz Alena koji su ostali zakucani za dno.

Pobedu Hajdenhajma, drugu uzastopnu, najavio je Mark Šnaterer već u šestom minutu. Na nove golove navijačio domaće ekipe morali su da sačekaju do drugom poluvremena.

Robert Lajperc je u 48. minutu potvrdio da će bodovi ostati u pokrajini Baden-Virtemberg, a konačan rezultat postavio je Florijan Niderlehner u 63. minutu.

Ekipa Bohuma večeras je konačno pobedila i to posle šest mečeva, a Alen samo čudo može da spasi ispadanja u treći rang takmičenja.

Autogol Andrea Hajnoa u drugom minutu nagovestio je šta će se desiti Alenu, a pogoci Simona Terodea, Marka Teracina i Mikaela Forsela zakucali su eksere u sanduk gostiju.