""
""

Kneževi gurnuli Sent Etjen u jamu - Rufije dobio crveni, domaćin popio četiri komada (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 15.12.17. | 22:22

Zeleni su u potpunom haosu

Ovo su pakleni dani za sve navijače Sent Etjena, a Monako im je večeras dodatno utrljao so na živu ranu. Kneževi su ubedljivo slavili sa 4:0 na stadionu Žofri Gišar u premijernom meču 18. kola Lige 1.

Sent Etjen je upisao čak devetu utakmicu zaredom bez trijumfa u francuskom šampionatu.

Da stvar bude gora, domaćin je utakmicu završio sa desetoricom igrača jer je direktan crveni karton zaradio golman Stefan Rufije u 53. minutu.

On se posle trećeg gola Monaka, a strelac je bio Fabinjo, uneo u lice glavnom sudiji, verovatno mu je i rekao nešto što nije baš bilo za kamere. Arbitar Deleru mu je odmah pokazao put u svlačionicu.

Već posle pola sata sve je bilo gotovo. U trećem minutu Đibril Sidibe je načeo očajne goste, a u 32. minutu Toma Lemar je duplirao prednost.

Konačan rezultat postavio je Balde Kejta u 60. minutu posle asistencije Fabinja. Kneževi su se sada osamostalili na drugom mestu, mada imaju meč više od Liona i Marselja.

LIGA 1 - 18. KOLO

Sent Etjen - Monako 0:4 (0:2)