""
""

Lamin Dijara rešeta, u leđa mu gledaju Drogba, Kajt, Almeida, Jilmaz...

Vreme čitanja: 1min | pet. 29.11.13. | 20:51

Antalija pobedila posle četiri gola zahvaljujući nekadašnjem napadaču Partizana i prešla u gonji deo tabele

Nema fešte bez Lamina Dijare. Antalija je konačno pobedila posle četiri kola bez trijumfa, a arhitekta pobede nad Sivasom je bio nekadašnji napadač Partizana. Trećim golom u poslednja četiri kola, Senegalac je najavio trijumf Antalije na gostovanju četvrtoplasiranom Sivasu koji sa klupe predvodi nekadašnji as Roberto Karlos. Bio je to sedmi gol Dijare u šampionatu čime je iskočio na treće mesto liste strelaca, a u leđa mu gledaju i takvi golgeteri kao što su Didije Drogba, Dirk Kajt, Musa Sou, Hugo Almeida...

Dijara je u 58. minutu pogodio za vođstvo Antalije, posle čega je sve bilo lakše za goste. Usledio je pogodak Bašana četiri minuta kasnije da bi konačnih 3:0 za Antaliju postavio Promis u finišu meča.

Crnu seriju je prekinula i Bursa koja je pobedila Elazig u gostima sa 2:1 i prvi put posle tri kola upisala tri boda. Krokodile su do pobede vodili Taje Taivo i Argentinac Beluši, pa gostima nije pomogao ni pogodak Jilmaza.