""
""

Lokomotiva prošla moskovsku stanicu, Torpedo eksplodirao u svom komšiluku

Vreme čitanja: 1min | sub. 08.11.14. | 16:05

Jedini pogodak na meču postigao je Dame N'Doje, a Pavljučenko propustio kolosalnu šansu u 90. minutu za ubedljiviju pobedu

Lokomotiva iz Moskve savladala je gradskog rivala Torpedo u gostima rezultatom 1:0.

Oni su ceo meč imali terensku nadmoć, no na tome su kapitalizovali tek u drugom delu, kada je Dame N'Doje u 61. minutu savladao golmana domaćih Ževnova

Samo dva minuta posle toga Torpedo je propustio šansu preko Slovenca Dalibora Stevanovića, ali je njegov šut sa 25 metara sjajno odbranio Abaev

Posle toga, mašinovođa Lokomotive je oduzeo gas, a umalo da Pavljučenko izbaci iz voza domaću ekipu, ali je propustio sjajnu priliku u prvom minutu sudijske nadoknade vremena pogodivši prečku.

Torpedo je ovim porazom ostao u zoni ispadanja, dok je gost iz istog grada bar na kratko preuzeo četvrtu poziciju od Krasnodara.