""

Marselj opet nije uspeo, Fabinjo sačuvao Kneževe (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 28.01.18. | 22:55

Remi na Velodromu - 2:2

Marselj ne ume da pobedi Monako. Kneževi su na Velodromu osvojili bod - 2:2 u poslednjoj utakmici 23. kola francuske Lige 1 i to im je bio sedmi uzastopni meč bez poraza u duelima sa Olimpikom.

Posle prvog poluvremena u kojem je sve prštalo, a uživala je i Pamela Anderson u loži stadiona u Marselju, nastavak je doneo nešto lošiji fudbal, mada su se i jedni u drugi trudili da dođu do tog trećeg gola.

Monako je počeo meč onako kako se samo poželeti može. Već u četvrtom minutu Balde Kejta iskoristio je lošu reakciju odbrane domaćih i pokazao se kao nemilosrdan egzekutor.

Ipak, ta prednost gostiju trajala je samo tri minuta, a onda je defanzivac Adil Rami istrčao kontrapad i iskoristio centaršut Florijana Tovana kako bi glavom izjednačio.

Situacija se preokrenula u drugom poluvremenu. U 47. minutu navijači Marselja imali su novi razlog za slavlje, a u gužvi u kaznenom prostoru odlično se snašao Valer Žermen.

Nije taj momenat poljuljao samopouzdanje Kneževa, što su i pokazali četiri minuta kasnije kada je Fabinjo protutnjao kroz još jednom uspavanu odbranu domaćih i vratio Marselj u život.

Crnogorski reprezentativac Stevan Jovetić je bio na klupi Monaka, ali nije dobio priliku da uđe na teren.

FRANCUSKA 1 - 23. KOLO:

Dižon - Ren 2:1 (1:1)