""

Mitro-šou se nastavlja! Srbin sa dva gola doneo pobedu Anderlehtu!

Vreme čitanja: 1min | sub. 02.11.13. | 19:53

Aleksandar Mitrović blista u dresu belgijskog giganta. Nova žrtva je bio Oud Heverle

Aleksandar Mitrović igra kao u transu! Srpski napadač blista u dresu Anderlehta, a novu sjajnu partiju je pružio večeras protiv Oud Heverlea iz Leuvena. Anderlehta je pobedio 3:1, a Mitrović je bio prvo ime susreta sa dva postignuta gola. Talentovani srpski napadač sada ima bilans od šest golova i tri asistencije u sedam mečeva belgijskog šampionata i prvi je strelac Anderlehta.

Anderleht je otpor gostiju slomio u 43. minutu kada je Klještan pogodio, a samo minut kasnije Mitrović je izbegao ofsajd zamku i bio nepogrešiv. Gosti su u drugom poluvremenu uspeli da prepolove prednost Anderlehta i smanje na gol zaostatka posle pogotka Mesudija iz penala. I kada su fudbaleri iz Leuvena pomislili da im se uklazala šansa da ostanu neporaženi, Mitrović im je zapečatio sudbinu. Srbin je sjajno reagovao na centaršut N’Sakale i rešio pitanje pobednika.

Mitrović je baš kao i Luka Milivojević proveo svih 90 minuta na terenu.