""

Ocelul beži ka zlatnoj sredini, Navodari se još „koprca“ na granici

Vreme čitanja: 1min | pet. 28.03.14. | 19:57

Žestoka borba za opstanak tek sledi

Fudbaleri Ocelula upisali su zlata vredna tri boda u borbi za opstanak, pošto su u prvoj utakmici 25. kola Lige 1 savladali Konkordiju sa 2:0 i tako pobegli na četiri boda razlike u odnosu na prvi tim ispod crte.

Domaćin je dugo tražio put do gola gostiju, ali su igrači Konkordije vešto odbijali svaki napad protivnika i vukli utakmicu ka nerešenom ishodu. Ipak, posle serije opasnih napada konačno je poklekla i odbrana gostiju. U 74. minutu fudbaleri Ocelula su konačni probili barijeru i preko Astafeja došli do prvog pogotka.

Ali, njegov gol nije puno značio, s obzirom da su i gosti želeli jedan bod i svim silama napadali ka zacrtanom cilju. Zato je Zaharija u 77. minutu i definitivno odlučio pitanje pobednika.

S druge strane, Korona Brašov i Navodari odigrali su utakmicu bez golova, a ovaj bod će svakako značiti gostima, koji sada imaju samo jedan bod viška u odnosu na Univerzitateu.

LIGA 1 - 25. KOLO:

Korona Brašov – Navodari 0:0

Ocelul – Konkordija 2:0 (0:0)