"Peev"

Penali došli glave Volgi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.10.13. | 19:55

Bugarin Peev je bio precizan oba puta sa bele tačke i odveo Amkar na petu poziciju ruske Premije rlige

PeevVolga je na svojoj koži osetila da je Amkar opet uhvatio zalet – 0:2. U predigri 12. kola ruske Premije lige šanse su prštale na obe strane, ali domaćina su skupo koštale greške u odbrani. Greške koje su na kraju kulminirale penalima i to u najgorem mogućem trenutku – na kraju prvog i početku drugog poluvremena. Oba puta sa bele tačke za goste bio je precizan Georgi Peev. Bugarski internacionalac nije imao milosti u 44. i 56. minutu, te doneo timu iz Perma tri boda i skok na petu poziciju na tabeli.
Mladi srpski internacionalac Milan Rodić, koji igra kao pozajmljen igrač Zenita, presedeo je ceo meč na klupi Volge.