Poli časti, Medijaš slavi bod (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 06.02.17. | 20:59

Bez pobednika na zatvaranju 22. kola rumunskog šampionata

Očajni golman domaćina

Ekipa Poli Temišvara ponovo je propustila šansu da poravi očajan bodovni saldo pa i posle ove runde ostaje na deobi začelja tabele u rumunskom šampionatu sa Targu Murešom (po devet bodova). Istina, solidni Gaz Metan koji je odneo bod sa zapada zemlje posle remija (1:1) nije baš tim za vađenje, ali ih je greška odbrane i golmana Stratona iz 76. minuta skupo koštala.

Nakon dosadnih prvih 45 minuta domaćini su bili nešto agiliniji u nastavku posebno nakon isključenja levog beka Gaz Metana Ruvaševića. Posle dobre akcije iz 66. minuta Doman je umakao čuvarima i matirao golmana Plesku za vođstvo domaćina. Ipak, radost Polija trajala je vrlo kratko, posle komično izvedenog kornera lopta je pala u petereac domaćina, a tamo je Bužuic posle loše reakcije odbrane domaćina postavio konačnih 1:1.

Do kraja se nije menjao rezultat, pa je po bod svakome možda najrealniji ishod, koji više zadovoljava goste iz Medijaša.