"Otelul"

Ponedeljak u Rumuniji - gosti se gostili identičnim rezultatom

Vreme čitanja: 1min | pon. 17.03.14. | 22:30

Sva tri meča završena 0:1

OtelulKakav ponedeljak u Rumuniji… Poslednja tri meča u 23. kolu Lige 1 završena su identičnim rezultatom – gosti su slavili sa 1:0! Najveću pobedu izvojevao je Botošani, koji je na strani bio bolji od Vasluija i to sa igračem manje. U 72. isključen je Kroitoru, a osam minuta kasnije Danći je doneo svom klubu treći vezani trijumf.

Čahlaul se iz Galatija vratio kući pevajući. Ćinu je minut pre kraja prvog poluvremena iskoristio pad koncentracije domaćina, koji se u nastavku igre nisu oporavili.

Konkordija je sprečila Panduri da se vrati u trku za izlazak u Evropu. Preciznije, to je učinio Velington Karlos, a što je još tragičnije za domaćina i srpskog internacionalca Marka Momčilovića ostali su bez boda u 84. minutu.