""
""

Porto je neštelovan, a Abubakar i Marega raspucani - pukla petarda u Setubalu

Vreme čitanja: 1min | ned. 10.12.17. | 23:20

Gosti čitav posao rešili već nakon 45 minuta igre, kada su vodili sa 3:0. Na kraju više nego ubedljivih 5:0

Porto je imao spreman i više nego ubedljiv odgovor za Sporting i Benfiku u ovom kolu! Ekipa Serđa Konseisaa demolirala Setubal u gostima sa ubedljivih 5:0 i vratila se na čelo portugalske Primeire.

Raspucani su Žonas i Bas Dost, ali su im večeras na fanstastičan način uzvratili Vensan Abubakar i Musa Marega. Kamerunac je postigao het-trik, dok je napad iz Malija dao dva, a obojica su ostvarili i po jednu asistenciju na ovoj utakmici.

Porto je čitav posao rešio već nakon 45 minuta, kada je vodio sa 3:0, pa je drugo prošlo samo u otaljavanju posla Konseisaovog sastava.

Porto je nakon 14 odigranih kola izjednačen sa Sportingom po broju bodova, dok Benfika ima tri manje. Ipak, deluje da će ova bitka utroje trajati do samog kraja prvenstvene trke.

PORTUGAL 1 - 14. KOLO

Rio Ave - Moreirense 2:1 (0:0)