""
""

Robin iz zasede! Fener preživeo Karabuk (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.04.17. | 20:14

Van Persi se odlično snašao u 84. minutu nakon udarca Soua i postigao odlučujući pogodak - 0:1

Teško je moralo biti. Kao i svakom protivniku koji stiže u Karabuk. Lagano nije mogao da prođe ni Fenerbahče, koji je otpor protivnika slomio tek u samoj završnici utakmice nakon prilično spretne, ali i vrlo srećne reakcije Robina van Persija - 0:1 (0:0).

Do tog momenta viđena je prilično čvrsta i ravnopravna bitka na terenu, u kojoj je domaćin prednjačio u posedu lopte i opasnim prilikama po gol, ali je Fener odigrao strpljivo, nije srljao i to mu se na kraju isplatilo.

Musa Sou je povukao napad u ključnom 84. minutu, šutirao sa 25 metara udaljenosti, a ali je lopta otišla pravo pod noge Holanđaninu, koji se odlično snašao i ekspreno reagovao.

Fener se sa ovim bodovima probio na treće mesto Super liga, dok je Karabuk ostao na sredini tabele.