""
""

Romario pogurao Vitorul, Đika Hadži se smeška na vrhu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 12.12.16. | 21:26

Vitorul igra u odličnoj formi u poslednje vreme, to se potvrdilo i večeras protiv Konkordije, a ovo je Hadžijevom timu bila četvrta prvenstvena pobeda u nizu

Vitorul je ponovo lider rumunske Lige 1. Ekipa legendarnog Georgija Hadžija kao gost je slavila protiv Konkordije iz Kjažne sa 2:1 u poslednjem meču 20. kola i sada opet ima dva boda više od glavnih konkurenata, Gaz Metana i Steaue.

Vitorul igra u odličnoj formi u poslednje vreme, to se potvrdilo i večeras, a ovo je Hadžijevom timu bila četvrta prvenstvena pobeda u nizu.

Ruku na srce, Konkordija i nije baš pravo merilo nečijeg kvaliteta u rumunskom šampionatu ove sezone, a ovo joj je bio četvrti poraz zaredom.

Gosti su poveli već u 12. minutu pogotkom jednog od talentovanijih rumunskih fudbalera, momka koji je ove godine debitovao za A selekciju, Romarija Benzara.

Posle toga Konkordija je krenulo nešto ofanzivnije ka protivničkom golu. A to mu je došlo glave u 70. minutu, kada je Florin Purece posle jednog kontranapada bio najsnalažljiviji u kaznenom prostoru domaćina.

Pogodak koji je postigao Marijan Kristesku pet minuta pre kraja utakmice ublažio je poraz, ali nije popravio slab utisak koji je ostavila Konkordija.