"Rumuni"
"Rumuni"

Rumunija: Gosti vodili, domaćini se spasavali u finišu

Vreme čitanja: 1min | pon. 29.07.13. | 21:47

Grozav promašio penal u finišu i propustio šansu da Petrolulu donese sva tri boda...

RumuniU poslednja dva meča 2. kola rumunske Lige 1 viđen je identičan scenario. Gosti su vodili sve do pred sam kraj meča, a onda su se domaćini spasavali i izvukli bod. Brašov je dočekao Sageatu Navodariju, koja je povela golom Ćitua u 75. minutu, a onda je brži od pištaljke bio Jonesku za konačnih 1:1.

U Ploeštiju je bilo mirno sve do 80. minuta, navijači su razočarano napuštali stadion, a onda je usledio šou. Sipo je doveo Panduri u vođstvo, a samo četiri minuta kasnije Dore se pobrinuo da Petrolul dođe do izjednačenja. Zicer za pobedu i potpun preokret imao je Grozav, međutim, nije bio precizan sa bele tačke....

LIGA 1 – 2. KOLO

Gaz Metan – Botošani 1:2 (0:1)