""
""

Slabašna Steaua je na kolenima, Voluntari slavi heroja Hameda i dva gola u nadoknadi vremena!

Vreme čitanja: 2min | pon. 22.02.16. | 21:33

Tim iz Bukurešta se loše proveo na jednom od lakših gostovanja...

Steauine nade o preokretu sezone trajali su kratko. Aktuelni šampion Rumunije trijumfalno je ušao u prolećni deo sezone, ali onda je naišla nagazna mina u vidu Voluntarija – 3:1.

Klub koji se ove sezone bori za opstanak od fudbala je odučio najtrofejniji rumunski tim i slavio u pravoj drami viđenoj u finišu utakmice, kada su pala dva gola vredna tri velika boda.

Pre toga Kozmin Ahim je u 38. minutu načeo protivničku mrežu, da bi Adrijan Popa u uvodnoj fazi drugog dela uspeo da poravna rezultat. Međutim, posle gotovo celog poluvremena pravog taktičkog nadmudrivanja šampion je poklekao na jednom od lakših gostovanja.

Pobedu Voluntarija nagovestio je Hamed u 89. minutu, da bi isti fudbaler u petom minutu nadoknade presudio Steaui i bacio je u potpuni očaj.

Nešto ranije fudbaleri Pandurija i Univezitatee podelili su plen i uzeli po jedan bod – 1:1. Gosti su poveli golom Mazarahea u osmom minutu susreta, a samo nekoliko trenutaka delilo je Univerzitateu od pobede, ali je Velington bio precizan i postavio konačni rezultat susreta.