""
""

Steaua demolirala desetkovani Ocelul, navijači Dinama bili na visini zadatka, ne i igrači (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 05.10.14. | 22:14

Domaćin još u 16. minutu ostao sa igračem manje, što su surovi gosti žestoko kaznili – 0:3

Steaua je ekspresno prebolela neugodan poraz od Dinamo Kijeva u Ligi Evrope, pošto je na gostovanju u Galaciju demolirala Ocelul i zadržala lidersku poziciju u Ligi 1 – 0:3 (0:3).

Gosti iz prestonice se jesu lagano prošetali Galacijem, ali im je posao značajno olakšao portugalski vezista Elder, koji je za samo 16 minuta zaradio dva žuta kartona i ostavio svoj tim na cedilu.

Gostima nije bilo potrebno mnogo vremena da kruniši brojčanu prednost. Latovlevič je u 21. minutu doveo Steauu u vođstvo, a samo tri minuta kasnije Sanmarten je rešio pitanje pobednika.

Rutinsko otaljavanje posla ekipe Konstantina Gake trajalo je sve do 64. minuta, kada je Lukaš Šukala postavio konačan rezultat.

Astra je napravila kiks protiv Vitorula - 0:1. Bonilja je u 3. minutu, kako se ispostavilo, sprečio klub iz Đurđua da izbije na treću poziciju.

Dinamo iz Bukurešta imao je veliki motiv da na 14. godišnjicu od tragične smrti na terenu nekadašnjeg kapitena i legende kluba Katalina Hildana pobedi Krajovu i izbije na treću poziciju, ali nije u tome uspeo – 1:1. Dinamo je dva puta zatresao mrežu, ali na žalost jednom svoju... Navijači su bili na visini zadatka, ne i igrači...